У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Потреба в спілкуванні

Останнім часом почала замічати, що я конкретно втратила мотивацію щось робити. Ніби бажання виникає,але дуже скоро пропадає. Мало спілкування,але на жаль все так склалося що нема з ким спілкуватися. Таке враження ніби завжди маю втрачати всіх хто став мені близьким (окрім сім‘ї)
Дуже хочеться,щоб хтось просто обняв,підтримав,а цього немає.
Намагаюся переконати себе ,що все буде добре і я впораюся,але з часом опускаються руки.
Колись я мала чітку ціль куди рухатися,але зараз немає тієї мотивації.
Завжди мріяла мати біля себе хоч одну людину,яка завжди підтримає і буде поруч попри все,на жаль на теперішній момент немає цього.
Довгий час намагалася знайти цю людину,але здається цими «пошуками» завдала собі тільки болю.
Хотілося б відчути себе по справжньому щасливою даже з самим собою,відновити мотивацію і рухатися вперед.
Мені здається якщо я буду мати біля себе « цю»людину то все буде добре. Принаймні хочу себе переконати саме в цьому…
Питання від: ; Вік: 18

Підберіть психолога для пар онлайн або в містах України.


психолог онлайн
Добрий день, М!

Відсутність мотивації і цілей може бути пов'язано з травмою (війна у країні і є такою травмою). Навіть, якщо конкретно Ви не були в окупації, не ховалися в укритті, не чули свист снарядів і т.д., ви все одно можете отримати травму слухача, читаючи і дивлячись новини.

Ваш стан - нормальна реакція на ненормальні події. Дайте собі час. Не поспішайте. Піклуйтеся про себе. Бажання, цілі з'являться. А тоді і мотивація їх досягти буде.

Стосовно підтримки: чудово, коли є хтось, хто нас підтримує. Але якщо такої людини зараз біля Вас немає, Ви можете самі себе підтримувати. Казати собі ті слова, які хотіли би почути від іншої людини. Спочатку це може бути дивно і важко, потім буде легше. Підтримки потребуєте Ви-маленька, ось Ви-доросла і дайте собі цю підтримку.

Успіхів! Тримайтеся!

👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Владимир Анатольевич Тарасенко
Здравствуйте!

" Останнім часом почала замічати, що я конкретно втратила мотивацію щось робити. Ніби бажання виникає,але дуже скоро пропадає."

Мотивацию делать что? О какой конкретно мотивации вы пишете?

"Довгий час намагалася знайти цю людину,але здається цими «пошуками» завдала собі тільки болю. Хотілося б відчути себе по справжньому щасливою даже з самим собою,відновити мотивацію і рухатися вперед. Мені здається якщо я буду мати біля себе « цю»людину то все буде добре. Принаймні хочу себе переконати саме в цьому…"

Вы связываете свою мотивацию к действию с присутствием в вашей жизни какого-то человека.
Я предположу, что сейчас вам необходима не мотивация, а возможно человек, который будет вам близок. И это не просто человек, а мужчина, и вы хотите отношений, но пока не готовы в этом себе признаться.
"Боль" о которой вы пишите, может быть препятствием к появлению мотивации, и как раз с ней лучше всего поработать на личной терапии с психологом.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Наталия Горская
Доброго ранку!
цитата:

Мені здається якщо я буду мати біля себе « цю»людину то все буде добре.

Спробуємо разом подивитись на реальність. Що вона нам говорить? Вона переконливо свідчить, що Вам у Вашому стані потрібен Рятівник(!) І це не про кохання і стосунки. Це про спасіння.

Коли людина у пригніченому стані, то важко сподіватись на чисті взаємини в закоханості, бо вони завжди будуть схилятись до використання іншої людини. А як інакше? У пригніченому стані сприйняття викривлене, воно бов'язково буде налаштоване на пошук того, хто б міг підтримати і врятувати.

У буденному житті такими спасителями можуть бути батьки, справжні друзі і ПСИХОЛОГИ. Останні найкраще підходять на цю роль, бо мають освіту і досвід допомоги іншим.
цитата:

Хотілося б відчути себе по справжньому щасливою даже з самим собою,відновити мотивацію і рухатися вперед.

Ось це Ваше бажання виглядає як перший крок до виходу з тупика. Віднайти себе! Зустрітись з собою справжньою! Знайти власні внутрішні опори! І вже потім рухатись вперед, добре усвідомлюючи напрямок і сенс цього руху.

Раджу звернутись до психолога особисто. Онлайн, до речі, дає таку можливість.

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу романтичних відносин, конфліктів між закоханими


психолог онлайн
1
Наталия Горская
Вітаю, ви сказали дуже важливу річ : "Мені здається якщо я буду мати біля себе « цю»людину то все буде добре. Принаймні хочу себе переконати саме в цьому". На якомусь рівні ви знаєте, що щоб бути счастливою та цілістною вам непотрібна якась інша людина, достатньо знайти опору в себе. Але, зараз, в цей непростий час, ми шукаємо підтримки, якоїсь опори, стабільності хоч в чомусь.
Втрата соціальних зв'язків дуже болюча тема для людини, ми починаємо відчувати себе ізольовано, самотньо та невдахою. Якщо згадати піраміду Маслоу, то ваша самореалізація настане лише при умов задоволення попередніх рівней (фізичного, безпеки, соціальної приналежності та поваги), тому вам може нехотітися робити щось нове та й старе також. Запитайте себе, чи все те в вас присутнє, чи задоволені ви в фізіологічному плані (ситі, маєте стабільний сон та відпочинок) далі чи в безпеці ви, чи здорові ви та ваші близькі, чи є в вас стабільний заробіток. Тоді вже можете перейти до стосунків.
Це дуже добре, що ви ділитися своїми переживаннями хоча б в такому форматі. Можу вам порадити знайти онлайн групи, де люди зустрічаються і обговорюють свої проблеми. Там є можливість не тільки виговоритися, але й створити інтимність, яку вам зараз не вистачає.
І нагадаю вам, що найкраща людина яка завжди зашиться з вами і буде підтримуючою - це ви.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Ви пишете
Мені здається якщо я буду мати біля себе « цю»людину то все буде добре.
Але, ця людина-це саме Ви. Саме ви можете себе підтримати у будь-яку хвилину. І Ви підсвідомо це розумієте, тому що хочете бути щасливою саме з собою. Мабудь в вашому житті склалися обставини, але не знаю які, що Ви втратили мотивацію. Тут річ в тім, що за обставини в Вашому житті сталися.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів
Фестиваль Ріфкіна
фільмФестиваль Ріфкіна теми: сенс життя отношения одиночество
Звезда родилась / A Star Is Born (2018)
фільмЗвезда родилась / A Star Is Born (2018) теми: зависимость співзалежність отношения

Рекомендуємо

7 признаков психологического насилия 7 признаков психологического насилия

Психологическое насилие не заметно сразу. Признаки психологического насилия в отношениях. Партнёр пытается добиться своего любым способом, начиная от оскорблений, заканчивая угрозами, манипуляциями или физическим воздействием на вас.

Как понять мысли и причины поступков других людей Как понять мысли и причины поступков других людей

Иногда нам кажется, что мы настолько хорошо знаем близкого человека, что можем читать его, как открытую книгу. Но люди довольно непредсказуемы, со временем они меняют свои вкусы и убеждения и всегда ...

Тест на контрзависимость Тест на контрзависимость

Тест на контрзависимые привычки, показывающий уровень такого явления как контрзависимость (холодность, бегство от близости)

Зачем нам нужны отношения Зачем нам нужны отношения

Не хочется прятаться за красивым выражением «Я его (ее) просто люблю (а просто ли) и жить без нее (него) не могу». Что значит «не могу»? Он (она) что для тебя: кислородная подушка или подушка безопасности? А может костыль?

Чувства жертвы психологического насилия Чувства жертвы психологического насилия

В обществе есть догмы: «не бьёт, не пьет, не гуляет - значит, жить можно и нужно сохранять семью». Поэтому жертвы психологического насилия не могут получить поддержку от близких и в общем объяснить то, что происходит внутри них самих.

Признаки нездоровых отношений. Психология отношений Признаки нездоровых отношений. Психология отношений

Здоровые ли у вас отношения с партнером? Всего можно выделить 12 критериев, которые помогают разобраться в этом довольно сложном и запутанном вопросе. Если у вас будет 1-3 положительных пункта, стоит задуматься и проработать слабые зоны взаимоотноотн

qr