У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Як позбутися затяжної депресії та розібратись в собі ?

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Депресія » Як позбутися затяжної депресії та розібратись в собі ?
Доброго дня.
В мене останній рік немає бажання ні до чого, апатія, депресія, постійна втома, місце роботи яке взагалі не приносить задоволення, проблеми з хлопцем( не розмовляємо вже майже місяць, хоча живемо в одній квартирі) , відчуваю себе непотрібною і самотньою. Маю відчуття, ніби я проживаю не своє життя, не знаю чим хочу займатись і що робити щоб відчути себе щасливою. Невпевненість в собі, за останні два роки замкнулась в собі( емоції намагаюсь тримати , не показую нікому і не говорю про відчуття чи проблеми, не має кому виговоритись…. Вже взагалі не розумію що робити щоб хоч якось стало краще
Питання від: ; Вік: 24

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
Доброго дня, ваша ситуація повноцінний запит на індивідуальну психотерапію.
Важливо зрозуміти причини такого стану- що відбулось в вашому житті за останній рік-два?
Що передувало цьому?
Що відбувається в особистому житті
"проблеми з хлопцем( не розмовляємо вже майже місяць, хоча живемо в одній квартирі) "- це явно не про здорові стосунки. Чому продовжують їх, що тримає вас у них? Адже безумовно це також впливає, якщо навіть не формує вам психологічний стан.
Було б добре обрати спеціаліста і комплексної розібратись в собі.

Ответ отредактирован автором 30-09-2022 23:24:02


👍 радити психолога:


психолог онлайн
цитата:

Вже взагалі не розумію що робити

Віка, а что Вы уже делали, чтобы
цитата:

хоч якось стало краще

?
Обращались ли Вы к врачу или к психологам за консультацией, в индивидуальном порядке?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Добрий вечір. Можливо вам слід розібратися у ваших відносинах? І як вони впливають на ваш стан.
Ваш запит на індивідуальну роботу з психотерапевтом.

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу апатії та депресивного стану


психолог онлайн
ЯК ПОЗБУТИСЯ ЗАТЯЖНОЇ ДЕПРЕСІЇ ТА РОЗІБРАТИСЬ В СОБІ?
Віко, прийміть від мене слова співчуття і підтримки! Вихід насправді є, а ключі від нього у Вас всередині і у взаємодії з психологом.
Перший крок щодо виходу з депресії - саме полягає у бажанні розібратись в собі(!) Бо депресія (чи депресивний стан) - ніщо інше, як реакція самої людини на те, що відбувається в її житті. Специфічна реакція, побудована на пригніченні себе, на затисканні власних емоцій, на шляху усамітнення, на зневірі у власну спроможність впоратись з проблемами і викликами реальності...

Отже, попереду важлива і цікава робота - розібравшись в собі, змінити життя на краще. Не чекати, що воно зміниться саме по собі або його змінить чародій. Тільки сама людина, що усвідомлює себе і спроможна творити своє існування, йдучи за своїми бажаннями! Звісно, без допомоги психолога важко обійтись. Тому набирайтесь сміливості і звертайтесь індивідуально до фахівця.


👍 радити психолога:


психолог онлайн
Віка, доброго часу доби!
Ви описали важкий як фізичний так і емоційний стан. Дуже співчуваю Вам. І раджу пройти обстеження у ендокринолога та гінеколога на гормональний фон. Дуже часто такі важкі симптоми можут бути через порушення в ендокринній системі, жіночих гормонах. Тож є сенс пройти дослідження щоб виключити соматичну природи того, що з Вами відбувається.
Паралельно, було б доречним пройти діагностику у психотерапевта (вибрати можна на сайті). Це дасть Вам можливість побачити які проблеми у Вас є в цій сфері. А тоді, вже будете мати загальну картину причин, та вирішувати над чим хочете попрацювати. Упереджуючи питання з вартістю консультацій - на сайте можна знайти спеціаліста з доступною вартістю консультації. А ще у багатьох спеціалістів є соціальні клієнти, тож варто запитувати про це.
Що скажете?

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

14-09-2022 Депрессия
Психологічний аналіз творів
Мандрівний замок (Hauru no Ugoku Shiro)
фільмМандрівний замок (Hauru no Ugoku Shiro) теми: прийняття себе відносини резільєнтність
«Страшные сказки»
фільм«Страшные сказки» теми: материнство вік инициация
Оповідь Служниці
книгаОповідь Служниці теми: відносини отношения родители и дети

Рекомендуємо

Честно о депрессии. Как себе помочь Честно о депрессии. Как себе помочь

Я знаю, что такое депрессия, так как сталкиваюсь с этим в своей работе практически каждую неделю. Я знаю, что такое депрессия, потому что 10 лет назад я сама столкнулась с реактивной депрессией, и прошла медикаментозное лечение и психотерапию.

Тест на депрессию – шкала Занга Тест на депрессию – шкала Занга

Шкала Занга является мощным инструментом для предварительной оценки глубины депрессивного состояния.

Депресія - погляд 2023 Депресія - погляд 2023

За даними з різних джерел, депресію сьогодні виявляють лише у 50% клієнтів, які звернулися на консультацію до психолога, психотерапевта. Депресію людина не обирає. Не можна сказати, що хтось слабкий, не зміг впоратися зі стресом і тому зайшов у депр

Обесцененный человек Обесцененный человек

Люди, которым в детстве много и часто приходилось сталкиваться с обесцениванием со стороны своих родителей, во взрослой жизни вынужденно попадают в ситуации, где их ценность, как партнеров, специалистов, как людей, с равными другим правами ...

Постійно поганий настрій-норма чи депресія? Постійно поганий настрій-норма чи депресія?

Депресія небезпечна тим, що настає поступово і непомітно для людини, є прогресуючим захворюванням і швидко переходить у хронічний стан. В нормі настрій у людини зі здоровою психікою коливається в широких межах – від радості і захоплення до смутку, печалі і розпачу...

Депресія. Ознаки та як допомогти близькій людині з ознаками депресії Депресія. Ознаки та як допомогти близькій людині з ознаками депресії

Депресія - це не просто сумний настрій і аж ніяк не лінь. Це боротьба із щоденними завданнями, які можуть викликати відчуття безсилля, безпорадності і самотності.

qr