У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Як це працює? Та чому?

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Як це працює? Та чому?
Багато років тому зустрічалась з хлопчиною, розстались довгий час не розмоляли один з одним і це тривало роками! Я все думала про нього про те що було, мені здавалось що кохання залишилось але думала що це все іза того що ми не розставили всі крапки на «і» Думала поговоримо все вияснимо забуду До свова ми поговорили, мило спілкувались вирішили все відпустити) Поки його не бачу все добре стараюсь не думати живу звичним житям Бачу його, подих завмирає, такі дивні емоції які важко описати! Після зустрічі думки тільки про нього Інколи навіть сниться мені Стараюсь обмежити спілкування з ним. Але це важко ми живимо в одному місті і у вас багато спільних друзів Розумію що це не здорово, та не знаю як з цим справлятись ( Насправді я розумію що нам не бути разом Але щось в середині манить мене до нього Як до магніта Чи є якийсь рецепт? Як цього позбутись ?
Питання від: ; Вік: 21


психолог онлайн
Доброго дня, Ната.
цитата:

Чи є якийсь рецепт? Як цього позбутись ?

Так, звичайно, є. Робота з психологом допоможе розібратися в тих причинах, які призвели до такої ситуації
цитата:

Насправді я розумію що нам не бути разом Але щось в середині манить мене до нього Як до магніта

Самостійно щось змінити якби ви могли, то, напевно, вже зробили б.
цитата:

Розумію що це не здорово, та не знаю як з цим справлятись (

Те, що "тягне магнітом" та не має взаємності, завжди має коріння в минулому. Чи то в дитинстві, чи в минулому сім'ї. Людина шукає партнерів несвідомо орієнтуючись на маму, тата або сімейні сценарії. І от ця складова, що є несвідомою, і не піддається самостійній зміні.
З психологом чи з системним сімейним терапевтом ви зможете знайти причини та змінити як образ партнера, якого ви шукаєте, так і стиль відносин між вами та партнером.
Можливо між вами і хлопцем, з яким ви зустрічалися, щось сталося, що вас не відпускає. З цим теж має сенс попрацювати з психологом.


Ответ отредактирован автором 21-11-2022 11:55:01


👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Віта Баковська
Отпустить это разобраться в своих переживаниях, прожить их. Нельзя просто решить отпустить и это бац и произошло.
Судя по вашей реакции на МЧ вы подавили свои переживания, приняв головой решение, что нужно жить дальше. Но видимо чувства еще живы. Их нужно "вытащить" наружу, разобраться в них, прожить.

По какой причине вы расстались с МЧ?
Кто был инициатором?
Как долго вы встречались?
Как вы пережили расставание?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Ирина Николаевна Островерх
Нато, добрий день!
цитата:

Багато років тому зустрічалась з хлопчиною

Як Вам здається, то було кохання чи закоханість? Різницю між ними усвідомлюєте?
цитата:

мені здавалось що кохання залишилось але думала що це все іза того що ми не розставили всі крапки на «і»

Написали, ніби кохання залишилось. А, можливо, залишись сподівання і не виправдані очікування закоханої дівчини?

Також прошу - поясніть, яким чином залишились почуття через те, що не розставили всі крапки над "і"? Адже замість вас обох всі крапки розставила реальність - Ви не разом. Виходить, що Ви залишились у підвішеному стані, мовляв, поки все не обговоримо, поки він не скаже, що мене не любить, стосунки не припиняються. Це, звісно, моє припущення. Тож цікаво дізнатись, чим воно відгукується.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!

Ви можете запропонувати автору цього питання поспілкуватися

Надіслати запит на спілкування можуть зареєстровані користувачі

Щоб відправити автору цього питання пропозицію поспілкуватися, Вам потрібно бути авторизованим.


Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Інтерв'ю з психологами
Інтерв'ю з психологами Патологические лжецы

Что собой представляет патологическая (компульсивная) лживость? Как распознать в человеке «симптомы» патологической лживости?

висловилося: 5

Інтерв'ю з психологами Если ребенок не хочет учиться

Почему некоторые дети совсем не хотят учиться? Почему некоторые родители хотят видеть своего ребенка исключительно отличником?

висловилося: 10

Інтерв'ю з психологами Сексуальная несовместимость - миф или реальность?

Можно ли преодолеть сексуальную несовместимость? Как, в какой обстановке лучше заводить разговор с партнёром о том, что в сексуальной жизни что-то не устраивает?

висловилося: 8

Рекомендуємо

Як не з’їхати з глузду, не випасти в депресію, а витримати і вистояти фізично і морально тоді, коли Як не з’їхати з глузду, не випасти в депресію, а витримати і вистояти фізично і морально тоді, коли

Під час війни говорити про баланс, внутрішню рівновагу та гармонію не доводиться.Потужний стрес вибиває кожного з власної орбіти по якій рухалися ще донедавна. Як залишатися здоровими, сильними, як в ментальному, так і фізіологічному рівнях, щоб бути

Искусство быть одному Искусство быть одному

«Жить одному», «одиночество» - слова с явно выраженной негативной окраской. Быть одиноким почти неприлично... «Быть одному» и «быть одиноким» - суть разные понятия.

Тест на психологический возраст Тест на психологический возраст

Ваш психологический возраст поможет установить онлайн тест. Наш психологический возраст не всегда совпадает с тем, что зафиксирован в паспорте.

7 признаков психологического насилия 7 признаков психологического насилия

Психологическое насилие не заметно сразу. Признаки психологического насилия в отношениях. Партнёр пытается добиться своего любым способом, начиная от оскорблений, заканчивая угрозами, манипуляциями или физическим воздействием на вас.

Честно о депрессии. Как себе помочь Честно о депрессии. Как себе помочь

Я знаю, что такое депрессия, так как сталкиваюсь с этим в своей работе практически каждую неделю. Я знаю, что такое депрессия, потому что 10 лет назад я сама столкнулась с реактивной депрессией, и прошла медикаментозное лечение и психотерапию.

Семейные отношения рушатся – что делать? Семейные отношения рушатся – что делать?

Что предпринять, если члены семьи почувствовали: в семейной жизни появились проблемы? Нужно иметь в виду, что за создание конфликтной ситуации несут ответственность оба супруга...

Вина или комплекс выжившего. Как справится. Вина или комплекс выжившего. Как справится.

Вина выжившего многих сейчас парализовала. Те, кто находится в безоспасности, те кто имеет какой-то уровень комфорта столкнулись с очень тяжёлыми переживаниями, которые мешают жить и быть эффективным здесь и сейчас.

Психология измены Психология измены

Советы психолога парам, переживающим супружескую измену. Поиск отношений на стороне, по-видимому, один из самых простых и доступных в современной жизни способов самоутвердиться. Поисками приключений люди пытаются реализовать основную потребность..

qr