Стосунки колишніх
Зараз знаю він самотній, і ми почали просто спілкуватись. Звичайно він говорить, що я йому подобаюсь і що навіть сильно жалів, що ми порвали. Я відчуваю те саме. На майбутнє не загадую, нехай все відбувається само собою. Але, тут з'являється його колишня, і з хамовитою ревністю і істеричністю пише мені, що вони разом і чому я лізу у їх стосунки. Хоча на 1000% я знаю, що в них вже немає стосунків.
Як в цій ситуації мені поводитись? У якому форматі поговорити з ним на цю тему? мене завжди бісили скандальні з'ясування стосунків, і істеричні дівчата. До того ж розумію, як вона « промиває йому мозок» зараз« ,а я не хочу теж так зараз з ним. І чи варто взагалі йому це казати, по суті в нас просто телефонне спілкування, і нічого більшого)