У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Страшно, за наше майбутнє з хлопцем

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Страшно, за наше майбутнє з хлопцем
Доброго дня, ми з хлопцем у стосунках в 1 рік, з‘їхались недавно.Почати жити разом для нас було дуже важко так як ми переїхали з села в місто, і якшо для моїх батьків мене було легко відпустити, то для батьків хлопця це катастрофа.Їм по 60 років і в них свій бізнес, готель, вони на відріз відмовляються від наймання персоналу і в усьому має допомагати їм Андрій (мій хлопець) він у них єдиний персонал.Андрій любить працювати але його нервує шо ним розпоряджаються як річчю.
Коли ми разом в місці (вдається вирватись пожити пару днів там) то його тато або мама з заплаканим голосом надзвонюють до нього, маніпулюють ним всіма можливими способами:
-«Ми старенькі,ти хочеш шоб ми тут взагалі загнули б від роботи»
-«Залишаєш стареньких батьків, ми це все для тебе робили,нам цей бізнес не потрібен»
І акцен шо це все для нього, і вони старенькі.
Недавно тато Андрія оголосив шо іде на війну, тоді ми були в Місті, 1 грудня він їде, і ми мали приїхати в село допомагати його мами кілька тижнів, 30 листопада ми приїхали, питаємо си готовий він в дорогу, вже з сльозами на очах, і тут він каже
-«Та я нікуда не їду ви шо, але Максим має бути дома, ми старі нам треба допомагати»
Він обвів усіх навкруг пальця.
Моє питання полягає в тому,чи правильно є те що ми переїхали?Я не хотіла ніколи жити в селі, але як поступити з такими маніпулятивними батьками?Як їх заспокоїти і шоб вони відпустили Андрія, чи все залежить тільки від нього?
Питання від: ; Вік: 20


психолог онлайн
Добрий день.
цитата:

Як їх заспокоїти і шоб вони відпустили Андрія, чи все залежить тільки від нього?

Андрію не подобається відношення до нього, як до персоналу і в той час він переїздить до батьків? Його вибір такий.
Ви говорили про це з ним?
Які плани у вас на майбутнє?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Здравствуйте, Юлия!
цитата:

чи правильно є те що ми переїхали?

А у Вас с Андреем был вариант не переезжать?
цитата:

але як поступити з такими маніпулятивними батьками?

Учиться ассертивному поведению и противостоянию манипуляциям.
цитата:

чи все залежить тільки від нього?

А Вы сами как думаете?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Юлія, доброго часу доби!
цитата:

чи все залежить тільки від нього?

Так. Відносини з батьками кожен врегульовує сам. Тожд Андрію доведеться з цим самостійно розбиратися, завершити сепарацію та почати жити своє життя.
А от Вам доведеться послухати та зрозуміти себе, на що Ви готові погодитися. Та за рахунок яких власних ресурсів витримувати тиск. А тиск, у Вашій ситуації буде в будь якому випадку, щоб та й як Андрій не вирішив - тиск буде обовязково. Тому варто розібратися в собі, в своїх ресурсах.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Інтерв'ю з психологами
Інтерв'ю з психологами Патологические лжецы

Что собой представляет патологическая (компульсивная) лживость? Как распознать в человеке «симптомы» патологической лживости?

висловилося: 5

Інтерв'ю з психологами Если ребенок не хочет учиться

Почему некоторые дети совсем не хотят учиться? Почему некоторые родители хотят видеть своего ребенка исключительно отличником?

висловилося: 10

Інтерв'ю з психологами Сексуальная несовместимость - миф или реальность?

Можно ли преодолеть сексуальную несовместимость? Как, в какой обстановке лучше заводить разговор с партнёром о том, что в сексуальной жизни что-то не устраивает?

висловилося: 8

Рекомендуємо

Честно о депрессии. Как себе помочь Честно о депрессии. Как себе помочь

Я знаю, что такое депрессия, так как сталкиваюсь с этим в своей работе практически каждую неделю. Я знаю, что такое депрессия, потому что 10 лет назад я сама столкнулась с реактивной депрессией, и прошла медикаментозное лечение и психотерапию.

Семейные отношения рушатся – что делать? Семейные отношения рушатся – что делать?

Что предпринять, если члены семьи почувствовали: в семейной жизни появились проблемы? Нужно иметь в виду, что за создание конфликтной ситуации несут ответственность оба супруга...

Вина или комплекс выжившего. Как справится. Вина или комплекс выжившего. Как справится.

Вина выжившего многих сейчас парализовала. Те, кто находится в безоспасности, те кто имеет какой-то уровень комфорта столкнулись с очень тяжёлыми переживаниями, которые мешают жить и быть эффективным здесь и сейчас.

Психология измены Психология измены

Советы психолога парам, переживающим супружескую измену. Поиск отношений на стороне, по-видимому, один из самых простых и доступных в современной жизни способов самоутвердиться. Поисками приключений люди пытаются реализовать основную потребность..

Папина любовь. О роли отца в жизни каждой девушки. Папина любовь. О роли отца в жизни каждой девушки.

В обществе сложилось мнение, что роль матери, по сравнению с ролью отца, гораздо важнее в воспитании ребенка. Если мы вернемся к нашим дальним предкам, то ...

О чем говорит избыточный вес? О чем говорит избыточный вес?

Избыточный вес - это проблема миллиона женщин всего мира. И все же, говоря об избыточном весе, следует отметить, что «избыточным» он становится только тогда, когда ...

Кризис – зона турбулентности.  Как сохранить самообладание и перестать паниковать. Кризис – зона турбулентности. Как сохранить самообладание и перестать паниковать.

Я часто работаю с людьми, которых настиг личностный или профессиональный кризис, возрастной или кризис смыслов. Но сегодня на наши личные кризисы накладывается и глобальный кризис. Как удержаться на плаву во время турбулентности?

Контрзависимость. «Холодный» человек. Контрзависимость. «Холодный» человек.

Очень много сказано о созависимости и намного меньше о контрзависимости. Контрзависимые люди более жёсткие и закрытые, они бояться оказаться в эмоциональной связи с другим человеком, поэтому стараются постоянно отстраняться. Завершение отношений

qr