У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Життя йде на дно ... Життя в тривозі ... Залежність від алкоголю.

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Хімічні залежності » Життя йде на дно ... Життя в тривозі ... Залежність від алкоголю.
Ох... З чого почати !? Проблем напевно забагато , для того щоб їх усі викладати одразу... Але першочергова моя проблема залежність від алкоголю . Він мене руйнує . Руйнує мою особистість , призвів мене до паралічу в студентські роки . Призвів до травмування ноги ,яка мене мучатиме все життя ... У мене ніби розкололась моя особистість , я не контролюю своє життя ! Постійно даю собі обіцянку ''Все це кінець , більше ні каплі...'' І знову по новому колу ... Я ненавиджу себе за пусті обіцянки ... Тримаюсь десь місяць , паралельно займаючись спортом , ніби все добре і потім щось в голову б'є і знову те саме ... Почалися проблеми на роботі ... Я проживаю в сільській місцевості , де всі про всіх знають і про мої ''косяки'' також , а особливо на посаді вчителя ( я працюю в школі...) . Люди почали помічати , вони наче бачать що я слабкий і намагаються мене добити - я це бачу ясно , бо знають що в мене зараз важкий період . Мені зрадила кохана дівчина з іншим , що мене вбило сильно морально, та й взагалі на особистому фронті мені не щастить все життя , на відміну від неї... Коло спілкування дуже обмежене і я навіть не знаю людей які б мені подобалися і гарно впливали на мене , а не грали роль тригера для мене , щоб я зривався ... ( В жодному разі я не звинувачую когось ... Напевно винний я через свій м'який характер ) Я просто хочу вирватися із негативного впливу свого оточення , але люди в сільській місцевості занадто пов'язане одне з одним , а потреба у спілкуванні у мене дуже гостро стоїть ... Я помітив що починаю спілкуватися із людьми все гіршими і гіршими... Але я не вважаю , що є люди різних сортів ...
---
Ну і звичайно війна ... Вона в усіх в головах ... Мій брат зараз на війні , а його син , тобто мій племінник потребує догляду через аутистичний розлад - це сильно впливає на нашу сім'ю , на мого батька , на мою матір які допомагають піклуватися про племінника , ми без мого брата , як без рук , і я сильно хвилююся за нього ... Я й дня не можу не думати за це ... А наш спільний друг безвісті пропав , пішовши воювати - він найкращий чоловік на всій планеті сподіваюсь він повернеться , часто спілкуюсь з військовими , мене в жах кидає від того ,що з ними зробила війна , і від їхніх розповідей ... Все зійшлося в одну купу , все йде під три чорти ... Я знаю можливо я все в кучу звів , але я не знаю як правильно сформулювати ...так щоб мене зрозуміли ... Якщо ви прочитали це і хоч щось зрозуміли я вам щиро дякую !
Питання від: ; Вік: 28

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
Добрый день!
Вы написали о своих проблемах.
А какую помощь вы ожидаете получить на форуме?
Вы не задали свой вопрос психологам.

👍 радити психолога:

07-04-2023 08:31:12Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 338671 для Светлана Владимировна Киселевская

Якщо чесно я не знаю ,що я шукаю , мабуть виговоритися... ! В принципі в усіх реакція на мої переживання однакова ! Типу : "Комусь гірше чим тобі " або " ти приймаєш все близько до серця " , " то все дрібниці" і тд , я розумію людей у кожного свої проблеми , просто добрі слова вже не допомагають ))) моє життя схоже на стрибки з крайності в крайність , ніби за штурвалом мого літака час від часу пілот відключається ... Тоді таке питання , як можна нормалізувати своє життя та з чого почати , адже всі обіцянки які я даю собі рано чи пізно порушую ? І як не звертати на думку інших ,адже вона впливає на мене і підкошує?


психолог онлайн
цитата:

просто добрі слова вже не допомагають )))

Конечно же не помогают.
Потому что вам нужны не слова, а решение ваших проблем.
цитата:

як можна нормалізувати своє життя та з чого почати

Что конкетно вы хотите?
Что означает "нормализация жизни"?
цитата:

проблема залежність від алкоголю

Вы хотите избавиться от алкогольной зависимости?
И/или что-то другое?
цитата:

І як не звертати на думку інших, адже вона впливає на мене і підкошує?

С этим все понятно - вы хотите перестать зависеть от мнения других людей.

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу зловживання психоактивними речовинами (алкоголь, наркотики)


психолог онлайн
Доброго ранку, Saha98!
цитата:

як можна нормалізувати своє життя та з чого почати , адже всі обіцянки які я даю собі рано чи пізно порушую ? І як не звертати на думку інших ,адже вона впливає на мене і підкошує?

Дуже сумну історію розповіли. Читати її сумно, а проживати таке життя, напевно, жахливо. Та не все пропало, я б так сказав. Вселяє оптимізм Ваша реалістична оцінка ситуації і пошук виходу із глухого кута.

Щодо Ваших намірів, мозу зазначити. По-перше, потрібно звернутись до лікаря психіатра. Не лякайтесь назві. Цей лікар допоможе Вам зцілитись від тривожного розладу, що лежить в основі алкогольної залежності. Можливо, призначить медикаменти.

Також потрібно відвідати нарколога, аби позбавитись токсичних речовин, що накопичились в організмі.

А вже потім працювати (можна і віддалено) з психологом. Він допоможе відновити упевненість в собі і розвинути здатність справлятись з усілякими викликами, будувати здорові стосунки, позбавившись залежності від думки інших людей.

Людину змінюють дії, на які вона наважилась. А життя лише у власній голові тільки послаблює. Тому варто діяти.

👍 радити психолога:

07-04-2023 09:09:14Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 338680 для Светлана Владимировна Киселевская

1.Так звичайно - рішення ... але чомусь вони висять в повітрі ))) наприклад я не можу ніяк вплинути на те щоб мій брат швидше повернувся додому ... !

2. Скажем так я хочу бути впевненим , що я контролюю своє життя , а так виходить мене несе і я не дивлюсь куди . Скажу так я імпульсивний ! Можу робити не передбачувані для себе вчинки ! Нормалізувати - означає самовдосконалюватись займатися спортом , розвивати свої знання , бути гарним зсередини і ззовні ,тримати свій будинок в чистоті і порядку. А на ділі настає момент і "бум" і валиться все те ,що я "будував" !

3. Саме так я хочу позбутися залежності ! Я залежний від алкоголю , що саме смішне те ,що цигарки я не курю навіть не хочу , і наркотики ніколи не вживав ! Слава Богу ,що цих звичок не має ...адже знаєте зараз напевно кожний третій палить , а то й гірше !

4. Так ! Я залежу від думки інших ! Так як працюю з людьми ! І мої негативні риси вплинули на мою роботу ! Важко сприймати те , що і без цього робота вчителя не вдячна , так ще й чутки ходять про мене не гарні ! Не без підставні на жаль !


07-04-2023 09:13:36Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 338684 для Владимир Анатольевич Тарасенко

Дякую за пораду ! Звернутися до спеціаліста очно - це для мене великий виклик !


психолог онлайн
цитата:

Звернутися до спеціаліста очно - це для мене великий виклик !

То виклик цей приймаєте чи ні?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
цитата:

Нормалізувати - означає самовдосконалюватись займатися спортом , розвивати свої знання , бути гарним зсередини і ззовні ,тримати свій будинок в чистоті і порядку. А на ділі настає момент і "бум" і валиться все те ,що я "будував" !

Это вопрос мотивации.
И то что вы перечислили, вероятнее всего, является вашими долгами (то есть, как должно быть), а не истинными желаниями.
Поэтому и
цитата:

на ділі... валиться все те ,що я "будував"

цитата:

Я залежний від алкоголю

Алкогольная зависимость - это болезнь, которую надо лечить у нарколога.
Работа с психологом в этом случае будет происходить в качестве дополнения лечения.

👍 радити психолога:

07-04-2023 09:32:15Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 338688 для Владимир Анатольевич Тарасенко

Просто єдиному психіатрові , що я знаю , самому потрібно до спеціаліста ! Без образ - це жарт ))) Я не знаю ,що відповісти на цей виклик ! Розумієте , пройде день два , в мене все нормалізується , я включуся в роботу і забуду про цю потребу , але знаю що криза знову настане... Я просто в хірургії лежав 4 рази по різним причинам! При всій повазі до лікарів мені страшно звертатися ще й до психіатра ! Я не знаю що сказати...але я спробую дослухатися до вашої поради ! Дякую !


психолог онлайн
цитата:

При всій повазі до лікарів мені страшно звертатися ще й до психіатра ! Я не знаю що сказати...

В народі кажуть: "очі бояться, а руки роблять."
Що сказати? Сказати, як є. Сказати, в чому Ви зацікавлені, переступивши через сором. Моя підтримка з Вами))

Відредаговано автором 07-04-2023 09:42:05


👍 радити психолога:

07-04-2023 09:53:08Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 338689 для Светлана Владимировна Киселевская

Згоден ! Щодо залежності ...я вже думаю над цим !

Щодо "долгов" Я часто задаю собі питання: "Що мені потрібно ? " або "Що мене може зробити щасливим ?" Моя відповідь "Я не знаю!" Я часто змінював вид діяльності! Але все швидко набридає ! Я не можу затримуватися на чомусь одному задовго! Тому своїх істинних бажань я не знаю , або я просто втрачаю мотивацію як тільки починаю щось робити , мені це набридає ! А якщо це нудно отже не має сенсу це робити !


07-04-2023 09:54:30Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 338692 для Владимир Анатольевич Тарасенко

Дякую !


психолог онлайн
цитата:

Я часто змінював вид діяльності! Але все швидко набридає!

цитата:

або я просто втрачаю мотивацію як тільки починаю щось робити, мені це набридає !

Потому что это не то, что вы хотите.
цитата:

А якщо це нудно отже не має сенсу це робити!

Поэтому у вас и нет мотивации.
цитата:

Тому своїх істинних бажань я не знаю

Значит надо искать их в индивидуальной работе с психологом.
цитата:

я хочу позбутися залежності

А это ваше истинное желание или очередной долг?

👍 радити психолога:

07-04-2023 10:08:23Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 338695 для Светлана Владимировна Киселевская

А это ваше истинное желание или очередной долг?
---
Напевно "долг" від мене цього очікують , навіть тиснуть ! Але я б не сказав би ,що я б не хотів цього позбутися ! Це не правильно так жити ! Я не сприймаю це нормальним ,як деякі люди ,що мене оточують !


психолог онлайн
К сожалению -
цитата:

не правильно так жити

также говорит о наличии долга и ограничивающих убеждений ("надо быть нормальным и жить правильно"), а не об истинном желании.
И в этом случае, избавиться от зависимости будет очень сложно.
Так как этого надо хотеть, а не совершать действия под давлением или из-за того, что
цитата:

від мене цього очікують


Поэтому прежде чем идти к наркологу, вам надо работать с психологом над своей мотивацией. Иначе все труды врачей пойдут насмарку.

👍 радити психолога:

07-04-2023 11:17:02Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 338699 для Светлана Владимировна Киселевская

Дякую !

18-08-2023 01:52:57Доповнення від автора
Поміж інших проблем здобув нових ...Ох ці полюбовні теми ....Як позбутися відчуття вини , відчуття , що я огидна , брудна людина ? Я дружив з дівчиною ! Були гарні відносини ! А потім я дурень запропонував зустрічатися , так як закохався ніби вперше! На що була негативна реакція ! Далі через закоханість і ревність я почав себе вести агресивно , і наговорив дурниць ! На що ця дівчина мала бурхливо-негативну реакцію ! Я зрозумів що повів себе як свиня ! І віддалився від неї і намагався ніде її не зустрічати так ,як розумів ,що я не приємний їй ...так і пройшов рік провини , доки я не перепросив і не вибачився за свою поведінку і запропонував дружбу ! Вона нічого не сказала мені особисто нічого! Але потім дізнався , що вона не збирається спілкуватися з неприємною їй людиною , септо мною! Ми з нею так і не спілкуємося ! ...мені майже не болить через закоханість... та й шкодую я мабуть більше про те ,що зізнався , не дотягую я до її рівня ... Не можу на себе дивитися в дзеркало більше року! Щось постійно мені нагадує про цю подію ,фільми які ми дивилися разом , чи музика яку ми обговорювали , тощо і я ніяк не можу забутися ...я вже згадував ,що весь негатив у мене в голові відкладається на роки , не можу ніяк забутися цю подію! Дякую вам!

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

14-01-2023 Отношения
Психологічний аналіз творів
Чорнобиль (2019)
фільмЧорнобиль (2019) теми: горе горе психика
Гра в бісер
книгаГра в бісер теми: сенс життя ценностные ориентиры выбор
Звезда родилась / A Star Is Born (2018)
фільмЗвезда родилась / A Star Is Born (2018) теми: зависимость співзалежність отношения

Рекомендуємо

ДДА і емоційна самотність ДДА і емоційна самотність

Дорослі діти алкозалежних (ДДА) - люди, які росли і виховувались в сімʼях де хтось один з батьків страждав на алкоголізм. ДДА виділені у окрему групу, адже підходу до психотерапії теж потребують особливого.

Під одним дахом з алкоголіком Під одним дахом з алкоголіком

В цій статті я хочу поговорити не про алкоголізм чи алкоголіків, а про тих, хто живе із залежними людьми, про дружин, дітей, батьків алкоголіків та наркоманів. Співзалежні люди проживають схожі почуття/емоції, подібні ситуації, що і залежні.

Экзистенциальная боль треугольника Карпмана Экзистенциальная боль треугольника Карпмана

Как ни парадоксально, основной задачей психолога будет отсутствие желания изменить судьбу клиента. Основные пункты выхода из треугольника. 98% населения мира фактически являются созависимыми.

Опять напился... Опять напился...

Почему муж пьет, виновата ли я? Замкнутый круг, из которого многие женщины не видят выхода. Алкоголизм не существует без пособника – созависимого.

18 ошибок родителей наркоманов и алкоголиков. 18 ошибок родителей наркоманов и алкоголиков.

Данная статья будет полезна не только родителям, но и другим близким наркоманов и алкоголиков – женам, мужьям, братьям, сестрам, детям и друзьям.

qr