У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Що робити?

До мене повернулись панічні атаки та якийсь депресивний стан. Я не можу нічого нормально робити, зовсім немає сил, відчуваю що я погана, нічого не можу зробити нормально. При сварках чи важких моментах мені стає важко себе стримувати і з'являються думки про самопошкодження. Часто плачу, не можу контролювати сльози, але не злюсь, просто сижу і плачу. Зовсім пропав апетит.. що робити? Мені страшно що я не зможу себе контролювати і зроблю щось погане...
Питання від: ; Вік: 18

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
Ваш стан типовий для тревожного розладу. Не хвилюйтеся, контроль Ви втратити не зможете, навіть якщо дуже побажаєте. А подолати панічні атаки можна так, щоб вони більше не поверталися. Потрібна допомога психолога, який уміє працювати з ПА.
А що відбувається у Вашому житті? Які події викликають переживання?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Ситуація, яку ви описали, є дуже серйозною і потребує допомоги спеціаліста. Я розумію, що це може бути страшно, але необхідно звернутися до психіатра або психотерапевта.

Важливо розуміти, що панічні атаки та депресивний стан - це медична проблема, яка може бути лікувана. Лікар може призначити вам ліки, які допоможуть покращити вашу психічну стійкість, або рекомендувати психотерапевта, який допоможе вам зрозуміти причини вашого стану і навчити ефективним стратегіям заспокоєння та контролю емоцій.

Я також рекомендую звернутися до медичного закладу, де вам нададуть допомогу. Якщо ви не знаєте, куди звернутися, можете знайти інформацію про психологічну допомогу в своєму місті або селищі в Інтернеті.

Не забувайте, що ви не самі і що багато людей проходять через подібні проблеми. Не соромтеся звернутися до допомоги і пам'ятайте, що це перший крок до одужання.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Здравствуйте!
Вы пишите возвращается ПА, как ранее справлялись с ними, были ли у психиатра, невропатолога?
Тут работа не только медикаментозная(если такое назначение будет), но и с психотерапевтом, работа с тревогой.
Вам лучше не предполагать что это, а обратится к психиатру, в дальнейшем выберите специалиста на сайте и работайте с ним.

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу апатії та депресивного стану

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Інтерв'ю з психологами
Інтерв'ю з психологами Депрессия и способы борьбы с ней

В чём отличия простой хандры, плохого настроения от депрессии? Существует ли предрасположенность к депрессии?

висловилося: 10

Рекомендуємо

Тест на депресію Бека Тест на депресію Бека

Тест на депресію Бека це один із найбільш широко використовуваних інструментів для оцінки рівня депресії та може бути використаний як інструмент для первинної оцінки стану людини.

Честно о депрессии. Как себе помочь Честно о депрессии. Как себе помочь

Я знаю, что такое депрессия, так как сталкиваюсь с этим в своей работе практически каждую неделю. Я знаю, что такое депрессия, потому что 10 лет назад я сама столкнулась с реактивной депрессией, и прошла медикаментозное лечение и психотерапию.

Тест на депрессию – шкала Занга Тест на депрессию – шкала Занга

Шкала Занга является мощным инструментом для предварительной оценки глубины депрессивного состояния.

Депресія - погляд 2023 Депресія - погляд 2023

За даними з різних джерел, депресію сьогодні виявляють лише у 50% клієнтів, які звернулися на консультацію до психолога, психотерапевта. Депресію людина не обирає. Не можна сказати, що хтось слабкий, не зміг впоратися зі стресом і тому зайшов у депр

Обесцененный человек Обесцененный человек

Люди, которым в детстве много и часто приходилось сталкиваться с обесцениванием со стороны своих родителей, во взрослой жизни вынужденно попадают в ситуации, где их ценность, как партнеров, специалистов, как людей, с равными другим правами ...

Постійно поганий настрій-норма чи депресія? Постійно поганий настрій-норма чи депресія?

Депресія небезпечна тим, що настає поступово і непомітно для людини, є прогресуючим захворюванням і швидко переходить у хронічний стан. В нормі настрій у людини зі здоровою психікою коливається в широких межах – від радості і захоплення до смутку, печалі і розпачу...

Депресія. Ознаки та як допомогти близькій людині з ознаками депресії Депресія. Ознаки та як допомогти близькій людині з ознаками депресії

Депресія - це не просто сумний настрій і аж ніяк не лінь. Це боротьба із щоденними завданнями, які можуть викликати відчуття безсилля, безпорадності і самотності.

Pro депрессию. Важные симптомы. Громкое молчание Pro депрессию. Важные симптомы. Громкое молчание

Депре́ссия (от лат. deprimo «давить», «подавить») — это психическое состояние, характеризующееся депрессивной триадой симптомов: 1. Подавленное настроения против обычного фона жизни (каждый день в течении продолжительного времени от 14 дней)

qr