У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Депресія

Вмене депресі більше року мені потрібна допомога ,з кожнем днем все гірше і гірше я небечу сенсу життя я останім часом хочу розпрощатись з життям все більше бо більше неможу це витримувати .
Питання від: ; Вік: 31

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
1
Валентина Віталіївна Гриценко
Вы обращались к психиатру?
Если нет, то нужно обратиться. При депрессии нужно медикаментозное лечение. Плюс, когда определитесь с лечением и чуть стабилизируется состояние, то идти на психотерапию.

Что происходило в жизни до того, как началось такое состояние?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
2
Валентина Віталіївна Гриценко
Валентина Михайловна Жемчужникова
Камелія, добрий день. Співчуваю вашому стану. Вам неодмінно треба звернутися до психіатра та на тривалу психотерапію. На жаль в переписці можна лише поспівчувати вашому стану... Знайдіть в собі сили звернутися до спеціалістів.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Добрий день, Камелія.
Мені дуже шкода, що Вам доводиться це все переживати. Рекомендую Вам звернутись за допомогою до спеціаліста, для підтверження діагнозу та назначення відповідного лікування.

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу апатії та депресивного стану


психолог онлайн
КАМЕЛІЯ, по-перше треба обов'язково звернутись до психіатра - антидепресанти зайвими не будуть при такому довгому депресивному стані. А після деякої стабілізації (хоча б місяць прийому препаратів) бажано почати курс психотерапії з психологом, який працює з депресіями.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Добрий день, Камелія.
Мені дуже шкода, що Вам доводиться це все переживати. Рекомендую Вам звернутись за допомогою до спеціаліста, для підтверження діагнозу та назначення відповідного лікування.

👍 радити психолога:


консультация психолога
цитата:

Вмене депресі більше року мені потрібна допомога

що у вас сталося? це через війну чи може щось інше?
цитата:

я останім часом хочу розпрощатись з життям все більше бо більше неможу це витримувати

якщо ви наважитесь чи може зараз наважуєтесь на такий крок, в мене до вас прохання: "відкладіть це хоч на тиждень. можливо мій підхід вам допоможе. якщо ні - то ви не втратите нічого"

в мене інше бачення дипресії - це не хвороба, яку потрібно лікувати. це стан організму, коли ви лишаєтеся сам на сам зі своє проблемою, яку всякими способами уникали, і щоб ви не відволікалися ні на що, організм відключив систему задоволення (виділення гормонів радості). можливо у вас присутня провина (усвідомлена за дії або неусвідомлена за втрачені можливості), вона діє таким же чином.
є три вправи: одна на зменшення стресогенних факторів, та дві на зменшення провини. вони діють.

не спішіть перетворювати себе на залежну від ліків (валіум, реланіум, сибазон, фенобарбітал, алобарбіта, діазепам - легальні наркотики). у випадку апендициту якщо хворого знеболити, то лікар пальпацією нічого не зможе знайти та зрозуміти.

біль тіла - це сигнал для мозку - будь обережний тіло руйнується, можеш загубити тіло. Біль душі, який неможливо терпіти - вина (її два види), такий же самий сигнал - будь обережний втрачаєш можливості або себе.

якщо ви бажаєте, я можу вам їх дати та пояснити. від вас потрібно тільки не спішити з намірами та зв'язатися зі мною або тут, або інстаграм, телеграм anima_sanator, почта [email protected], 0970144937.

проте, вибір що робити, особисто за вами!

👍 радити психолога:


психолог онлайн
цитата:

Вмене депресі більше року мені потрібна допомога ,з кожнем днем все гірше і гірше я небечу сенсу життя я останім часом хочу розпрощатись з життям все більше бо більше неможу це витримувати .

Камелія, порада буде лаконічною - негайно зврніться до лікаря психіатра(!) ВІн вас вислухає, визначить ваш стан, призначить лікування. Треба себе витягувати з ями депресії. Зволікати неможна.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Доброго дня.
Зі свого досвіду роботи з такими станами дуже раджу вам звернутися до сімейного лікаря і виключити органічні причини такого стану. Це дуже важливо, тому що подібні і фізичні та емоцилональні прояви часто виникають через причини, які треба лікувати, виправляти. їх близько десятка. Тільки потім можна подумати про депресію. І якщо це дійсно депресія психогенна - тоді так, до нас. І робота тут йде у двох напрямках: підбір медикаментів якщо дуже тяжко, але основа - це пошук причини всередині вас, що викликають такі переживання. Це розмовна психотерапія. Результати комплексного підходу завжди є хороші.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів
Пациенты (2015)
фільмПациенты (2015) теми: психоаналіз психотерапія віра
Осень в Нью - Йорке
фільмОсень в Нью - Йорке теми: життя любовь отношения
Трясовиння (Топи, 2021)
фільмТрясовиння (Топи, 2021) теми: вибір безсвідоме ідентифікація з агресором

Рекомендуємо

Честно о депрессии. Как себе помочь Честно о депрессии. Как себе помочь

Я знаю, что такое депрессия, так как сталкиваюсь с этим в своей работе практически каждую неделю. Я знаю, что такое депрессия, потому что 10 лет назад я сама столкнулась с реактивной депрессией, и прошла медикаментозное лечение и психотерапию.

Тест на депрессию – шкала Занга Тест на депрессию – шкала Занга

Шкала Занга является мощным инструментом для предварительной оценки глубины депрессивного состояния.

Депресія - погляд 2023 Депресія - погляд 2023

За даними з різних джерел, депресію сьогодні виявляють лише у 50% клієнтів, які звернулися на консультацію до психолога, психотерапевта. Депресію людина не обирає. Не можна сказати, що хтось слабкий, не зміг впоратися зі стресом і тому зайшов у депр

Обесцененный человек Обесцененный человек

Люди, которым в детстве много и часто приходилось сталкиваться с обесцениванием со стороны своих родителей, во взрослой жизни вынужденно попадают в ситуации, где их ценность, как партнеров, специалистов, как людей, с равными другим правами ...

Постійно поганий настрій-норма чи депресія? Постійно поганий настрій-норма чи депресія?

Депресія небезпечна тим, що настає поступово і непомітно для людини, є прогресуючим захворюванням і швидко переходить у хронічний стан. В нормі настрій у людини зі здоровою психікою коливається в широких межах – від радості і захоплення до смутку, печалі і розпачу...

Депресія. Ознаки та як допомогти близькій людині з ознаками депресії Депресія. Ознаки та як допомогти близькій людині з ознаками депресії

Депресія - це не просто сумний настрій і аж ніяк не лінь. Це боротьба із щоденними завданнями, які можуть викликати відчуття безсилля, безпорадності і самотності.

qr