У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Потреба щоб любили

Батько в дитинстві мало дав мені любові і уваги. Я його донька. Тепер я знаходжу хлопців, які мало приділяють мені уваги і я постійно на них давлю, що вони мало приділяють уваги. І ми сваримось, що я постійно щось вимагаю від нього. Як бути мені в цій ситуації? Як закрити потребу в тому, щоб мене любили і побудувати нормальні здорові відносини, створити сім'ю?
Питання від: ; Вік: 27

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
4
Павел Леонидович Басанский
Владимир Анатольевич Тарасенко
Наталия Горская
Тетяна Павлівна Дзьоба
Здрастуйте. Така потреба в любові не закриється іншою людиною, тому що ви вимагаєте безумовної любові, а таку можна отримати тільки від батьків. Якщо цього не сталося, то ніхто не зможе заповнити цю діру. Треба йти на психотерапію, і пропрацьовувати це питання.
Постійне прагнення уваги, свідчить про травму відверженості. Теж робота с психологом, інакше ніяк.
Увагу можна отримати не тільки від хлопця, а й від інших людей, наприклад заняття в драм гуртку, театрі, виступах. Це можуть бути якісь хоббі, пов'язані з групою людей, гончарня, малювання, і т.д.
Чим наповнене ваше життя? Що робите окрім часу з вашим хлопцем?
Можливо ви обираєте таких хлопців, а можливо діло у вас, ви хочете того що ніхто не може дати.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
2
Владимир Анатольевич Тарасенко
Тетяна Павлівна Дзьоба
Тільки в особистій психотерапії з психологом. Тільки. Пропрацювавши дитячі психотравми та встановивши зв'язок з Внутрішньою ДИТИНОЮ.
У відносинах - ні, таке не зробити. Бо ніхто ж і не зобов'язаний закривати Вашу потребу. Що хто зможе та захоче - дасть і сам. Але це буде інше, не те, на що чекаєте. Бо потреба пов'язана саме з батьком - і саме від нього Ви чекали на любов та увагу. На батьківську любов. Й до цих пір чекаєте...
Замінити цього ж ніхто не в змозі. Тому й очікування Ваші марні.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Доброго ранку. Хочеться виділити: те, що Ви розумієте звідки "ростуть ноги" і це великий крок до себе. Ви зв'язали НЕДОстатність кохання від батька та НЕДО уваги хлопців.
цитата:

Як закрити потребу в тому, щоб мене любили і побудувати нормальні здорові відносини, створити сім'ю?

Поміркуйте, що таке "любити"? Що це саме для Вас? Про які дії Ви говорите? Чого "НЕДО"? Здавалось би, звичайні питання, а в них приховані важливі відповіді.
І коли відповісте самі собі, про що ця любов - розверніть фокус очікування від інших на себе. Дайте собі все, чого потребуєте від любові.

Згодна з колегами, особиста терапія допоможе розплутати клубок внутрішніх непорозумінь. Тема "емоційної серапації" від батька залишається відкритою.

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу захоплень, закоханості та кохання


психолог онлайн
3
Надія Іванівна Шулюк
Павел Леонидович Басанский
Наталия Горская
Доброго ранку!
цитата:

Батько в дитинстві мало дав мені любові і уваги. Я його донька. Тепер я знаходжу хлопців, які мало приділяють мені уваги і я постійно на них давлю, що вони мало приділяють уваги.

Сподіваюсь, Ви мене почуєте - не все так лінійно просто, ніби проблеми ВИКЛЮЧНО через батька(!)
Звісно, і від ролі багатька багато чого залежить у розвитку дитині, формуванні її особистості, але не ВСЕ.
Вагому роль (тут я згоден з Вольтером) відіграє мама(!) - найважливіша фігура в житті кожної людини. Вони разом закладють глибинне почуття самоцінності у дитини, з яким вона потім крокує дорогами життя.
Тому прошу Вас розповісті, яким було ставлення мами до Вас? Чи відчували від неї безумовну любов? Увагу? Турботу? Сприйняття Ваших емоцій та бажань?
цитата:

І ми сваримось, що я постійно щось вимагаю від нього.

Варто придивитись до того, як Ви робите свій вибір партнера. На що звертаєте увагу? А на що постійно закриваєте очі - риси харатеру, ставлення до Вас, відносини в його родині й таке інше?
цитата:

Як бути мені в цій ситуації? Як закрити потребу в тому, щоб мене любили і побудувати нормальні здорові відносини, створити сім'ю?

Власне, в теорії все дуже просто - скорегувати психіку й відродити любов до себе. Навчитись не переносити образ батька на хлопців з відповідними очікуваннями. Все це передбачає і включає в себе шлях взаємодії з психологом. Проблема піддається вирішенню.

Щодо здорових стосунків, хочу запропонувати Вам відео.
ЗДОРОВЫЕ ОТНОШЕНИЯ. КАК ПОСТРОИТЬ?
https://upsihologa.com.ua/audio-video-558

👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Владимир Анатольевич Тарасенко
Ви можете вимагати від хлопців більшого не тому, що недоотримали в дитинстві, а тому, що хлопці дійсно мало Вам приділяють уваги, або ж не доносять свої почуття саме так, як Ви їх відчули б.
Не все так прямо пов'язане з батьком.
Що можна зробити?
Проаналізувати конкретні стосунки і конкретні ситуації, щоб відокремити ті, де хлопець "недодає", від тих, де він дає, але Ви "ненасичаєтесь".
З вторими- або опрацювати зі спеціалістом, або кожного разу "ловити себе за руку" та казати "зараз це не про хлопця, а про моє дитинство і тата".
Щодо "в стосунках це невиліковно"- не вважаю, що це так.
Є випадки, коли партнер дійсно може "долюбити", принаймні зняти гострі відчуття, або зробити так, що вони накатуватимуть значно рідше.
Так, це не його задача, але іноді це працює. Особливо коли обидва партнери усвідомлюють "вхідні дані " і один одному допомагають.
З першими ситуціями- домовлятись чого і як Вам не вистачає і дивитись, чи здатен цей конкретний хлопець взагалі це дати.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів

Рекомендуємо

Ревность. Что это и зачем? Ревность. Что это и зачем?

Что такое ревность? Почему она появляется? Зачем она нужна? Возможны ли отношения без нее? Зачем человек ревнует? Возможны ли отношения без ревности, контроля и власти над партнером? Упражнение.

Давай останемся Друзьями - или дружба между бывшими - миф или реальность? Давай останемся Друзьями - или дружба между бывшими - миф или реальность?

вот казалось бы - а почему бы и нет? если, мол, двое людей не могут быть в романтических отношениях - пусть будут хоть в дружеских! что здесь, собственно говоря, такого!?

Мечта о безусловной любви Мечта о безусловной любви

«Любовь матери – это блаженство и покой, ее не нужно добиваться и не нужно заслуживать. Но в безусловности материнской любви есть и отрицательная сторона. Ее не только не нужно заслуживать – ее невозможно добиться, невозможно создат

Любовь к женатому мужчине: табу или реальность? Любовь к женатому мужчине: табу или реальность?

Моя любимая подруга опять «вступила» в романтические отношения с уже женатым молодым человеком.. Наверное, он не собирается бросать семью ради нее. Наверное, он на ней не женится.

Когда любовь прошла и страсть остыла... Когда любовь прошла и страсть остыла...

С этим явлением сталкивается почти каждая семья, практически каждый человек. Научно доказано, что любовь в паре гостит не более 4 лет… можно ли влюбиться в одного и того же человека дважды? Трижды? …

Что такое любовь Что такое любовь

Сначало мы влюбляемся в наши собственные проекции, наделяем избранного/ную всемя самыми лучшими качествами что есть непосредственно в нас самих. Серотонин повышаеться и мы "играем в любовь".

qr