У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


не можу відпустити людину

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » не можу відпустити людину
в мене був передруг-недохлопець, з яким я спілкувалася 3 роки. він досить добре покатав мене на емоційній гойдалці, і врешті решт двічі кинув. пройшло вже достатньо часу, мої почуття майже пропали, але я досі до нього прив'язана та не можу відпустити. як мені це зробити?
Питання від: ; Вік: 17


консультация психолога
1
Марія Радченко
Вітаю)

Взагалі, чудово, на мій погляд, що Вам властива спостережливість і Ви змогли зробити для себе певний висновок про його поведінку, а не просто йшли за тими почуттями. На них дійсно дуже легко "підсісти".

Давайте розберемось в кількох моментах. Як саме він отримав статус недохлопця? У вас були частково романтичні стосунки? Хтось з вас комусь подобався? Мали місце бути якісь, на Ваш погляд, неоднозначні сигнали? Той факт що він "недо-" було пов'язано з чим? Тобто, чому він так і не став повністю хлопцем?

ЩО Ви відчуваєте зараз? Мені читається певне обурення у Вашому повідомлення та гіркота. Таке враження ніби людина одночасно була для Вас однаково інтенсивно приваблива і такою, що примушує відчувати дуже сильні і не зовсім приємні відчуття, викликає агресію.

Коли говорите, що Ви прив'язані до нього - Ви маєте на увазі емоційно чи ви з ним є товаришами в якійсь справі, проекті чи в чомусь подібному?

Відредаговано автором 26-09-2023 22:50:59


👍 радити психолога:


психолог онлайн
Добрий вечір. Робота з емоційними гойдалками у стосунках-співзалежними відносинами - це запит на індивідуальну роботу з психотерапевтом.
Тим паче ви неповнолітня.
Тим паче зовсім мало інформації, нема деталей про вашу ситуацію.
Тож звертайтеся в індивідуальну роботу

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Добрий вечір.
Розумійте, чому ви прив'язані**: Роздумайте, чому ви до нього прив'язані. Чи це через сентименти і спогади? Чи через страх бути самотнім? Розуміння причин може допомогти вам працювати над цим.
Розібрайтесь у відносинах: Погляньте на ваші минулі відносини об'єктивно. Розгляньте позитивні та негативні аспекти відносин і зрозумійте, що саме вас в них приваблювало.
Розмовляйте з друзями, родиною або професійним психологом про свої почуття та досвід. Отримання підтримки важливо в цьому процесі.
Процес відпускання може займати час. Не спішіть і будьте терплячими з собою. Іноді потрібно більше часу, ніж ви очікуєте.
Пам'ятайте, що важливо зосередитися на своєму власному благополуччі і щасливому майбутньому, і це можливо, навіть після складного розриву відносин.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!

Ви можете запропонувати автору цього питання поспілкуватися

Надіслати запит на спілкування можуть зареєстровані користувачі

Щоб відправити автору цього питання пропозицію поспілкуватися, Вам потрібно бути авторизованим.Поради відвідувачів

Ще немає коментарів. Ви можете бути першим, хто запропонує автору якусь пораду.

Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!

Наші психологи

Інтерв'ю з психологами
Інтерв'ю з психологами Семейный психолог - кто это и когда к нему обращаться?

Важен ли пол специалиста? Важно ли, чтобы «кандидатуру утвердили» оба супруга?

висловилося: 11

Інтерв'ю з психологами Патологические лжецы

Что собой представляет патологическая (компульсивная) лживость? Как распознать в человеке «симптомы» патологической лживости?

висловилося: 5

Інтерв'ю з психологами Перерыв в отношениях

Помогает ли перерыв сохранить отношения? Как "грамотно" сделать перерыв в отношениях?

висловилося: 11

Рекомендуємо

Як не з’їхати з глузду, не випасти в депресію, а витримати і вистояти фізично і морально тоді, коли Як не з’їхати з глузду, не випасти в депресію, а витримати і вистояти фізично і морально тоді, коли

Під час війни говорити про баланс, внутрішню рівновагу та гармонію не доводиться.Потужний стрес вибиває кожного з власної орбіти по якій рухалися ще донедавна. Як залишатися здоровими, сильними, як в ментальному, так і фізіологічному рівнях, щоб бути

Искусство быть одному Искусство быть одному

«Жить одному», «одиночество» - слова с явно выраженной негативной окраской. Быть одиноким почти неприлично... «Быть одному» и «быть одиноким» - суть разные понятия.

Тест на тривожність Тест на тривожність

Коротенький тест для оцінки рівня тривожності, 7 питань про ваше самопочуття протягом останнього часу.

Тест на депресію Бека Тест на депресію Бека

Тест на депресію Бека це один із найбільш широко використовуваних інструментів для оцінки рівня депресії та може бути використаний як інструмент для первинної оцінки стану людини.

Честно о депрессии. Как себе помочь Честно о депрессии. Как себе помочь

Я знаю, что такое депрессия, так как сталкиваюсь с этим в своей работе практически каждую неделю. Я знаю, что такое депрессия, потому что 10 лет назад я сама столкнулась с реактивной депрессией, и прошла медикаментозное лечение и психотерапию.

Тест на психологический возраст Тест на психологический возраст

Ваш психологический возраст поможет установить онлайн тест. Наш психологический возраст не всегда совпадает с тем, что зафиксирован в паспорте.

Психология измены Психология измены

Советы психолога парам, переживающим супружескую измену. Поиск отношений на стороне, по-видимому, один из самых простых и доступных в современной жизни способов самоутвердиться. Поисками приключений люди пытаются реализовать основную потребность..

7 признаков психологического насилия 7 признаков психологического насилия

Психологическое насилие не заметно сразу. Признаки психологического насилия в отношениях. Партнёр пытается добиться своего любым способом, начиная от оскорблений, заканчивая угрозами, манипуляциями или физическим воздействием на вас.

qr