У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Відносини з дівчиною доводять мене до депресії

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Психологія відносин » Відносини з дівчиною доводять мене до депресії
Ситуація така що моя дівчина в депресії, (хоч і почала ходити до психолога, я вмовив її, але недавно в її сімї сталась шокова подія, мама ледве не зарізала тата, обоє вони алкоголіки.) Дівчина повністю на моєму забезпеченні, вона нічого від мене не вимагає особливого, але і сама через свій стан вже 6 місяць підряд не може влаштувати своє життя, ніде не навчається не працює, але весь цей час вона хотіла влаштуватись на роботу наприклад, і деякий час працювала, але потім звільнялась бо досвіду або навиків у неї мало, з однієї сторони я бачу її старання, але з іншої я розумію що вона ще не сепарувалась від батьків, і їх алкоголізм морально її вбиває, навіть уявити не міг який пласт проблем за собою тягне ця проблема, і сам я почав більше випивати, декілька разів на тиждень, щоб хоч якось погасити стресс, ми майже завжди знаходимося в одній кімнаті, я віддалено працюю, вона робить хатні справи, готує їжу або прокрастинує, але соціалізації ніякої бо вона переїхала в інше місто до мене, я сам звісно винен у тому що в мене виявились не виправданні очікування з приводу цієї людини, мені здається що я хочу завершити відносини але не можу, бо у неї немає коштів, і друзів у місті, до батьків вона не поїде тому що це ще гірше. Думаю всі ці проблеми що вона принесла повністю вбили бажання мати справу з цією людиною, мені просто хочеться самотності, але я не можу завершити відносини, бо їй нема куді іти вона не скмостійна і їй 18. Я незнаю чому продлеми і депресія іншої людини впливає і а мене так сильно, і тепер я незнаю як завершити ці відносини, адже одна справа коли людині є куди іти і ви розходитесь мирно, а коли їй 18 і нема куди іти це зовсім інша справа. Думаю моя їй постійна допомога і її залежність від мене матеріально перевели відносини більше в форму батьківсько-дитячих, тобто я відчуваю що вона ще багато чого незнає через свій вік хоч і старається, але це нарушає моє самопочуття, роботу, те шо в мене постійні болі у шлунку через стресс, і я дійсно хотів би якоїсь перерви, але вона цього не розуміє, хоча всеодно їй нікуди іти і ні до кого, я незнаю як їй допомогти ще більше, і я готовий їй допомогти, але думаю коши вона все таки зможе про себе подбати я точно завершу ці відносини, бо непорозуміння і конфліктів в них було декілька, хоча ми їх вирішували. Я незнаю що мені робити і як себе зрозуміти, не путаючи власні бажання та інтереси з жалістю.

Дякую за ваші відповіді ❤
Питання від: ; Вік: 25

Підберіть психолога для пар онлайн або в містах України.


психолог онлайн
1
Владимир Анатольевич Тарасенко
Добрый вечер!
цитата:

Ситуація така що моя дівчина в депресії, (хоч і почала ходити до психолога, я вмовив її, але недавно в її сімї сталась шокова подія, мама ледве не зарізала тата, обоє вони алкоголіки.) Дівчина повністю на моєму забезпеченні, вона нічого від мене не вимагає особливого, але і сама через свій стан вже 6 місяць підряд не може влаштувати своє життя, ніде не навчається не працює, але весь цей час вона хотіла влаштуватись на роботу наприклад, і деякий час працювала, але потім звільнялась бо досвіду або навиків у неї мало, з однієї сторони я бачу її старання, але з іншої я розумію що вона ще не сепарувалась від батьків, і їх алкоголізм морально її вбиває

Если у девушки депрессия, то стоит обратиться к неврологу или врачу психиатру за помощью, потому что этот диагноз может поставить только врач психиатр.
Вы сейчас попали в созависимые отношения. Скажите, а Вам это зачем? Вы не можете быть в роли родителя для своей девушки. Она же как-то жила до Вас.
цитата:

Думаю моя їй постійна допомога і її залежність від мене матеріально перевели відносини більше в форму батьківсько-дитячих, тобто я відчуваю що вона ще багато чого незнає через свій вік хоч і старається, але це нарушає моє самопочуття, роботу, те шо в мене постійні болі у шлунку через стресс, і я дійсно хотів би якоїсь перерви, але вона цього не розуміє, хоча всеодно їй нікуди іти і ні до кого, я незнаю як їй допомогти ще більше, і я готовий їй допомогти, але думаю коши вона все таки зможе про себе подбати я точно завершу ці відносини, бо непорозуміння і конфліктів в них було декілька, хоча ми їх вирішували. Я незнаю що мені робити і як себе зрозуміти, не путаючи власні бажання та інтереси з жалістю

Дело в том, что Вы это действительно можете чувствовать и переживать вместе с ней. Как давно Вы находитесь в отношениях? Что значит родители алкоголики? Какая степень? Вы не можете быть родителем для нее, Вы ищите отношения для себя, в которых Вы оба будете себя нормально чувствовать и развиваться. Если Вы готовы разорвать отношения, то стоит это обсудить с девушкой. Это ответственность девушки и ее родителей, но не Ваша.

Відредаговано автором 25-12-2023 20:01:42


👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Олена Миколаївна Рижа
Доброго вечора!
цитата:

Думаю моя їй постійна допомога і її залежність від мене матеріально перевели відносини більше в форму батьківсько-дитячих

Мені здається, Ви більш-менш адекватно оцінюєте ситуацію. І свій внесок в її створення, що також важливо. Натомість питання, що робити далі, враховуючи
цитата:

це нарушає моє самопочуття, роботу, те шо в мене постійні болі у шлунку через стресс

?
цитата:

і я дійсно хотів би якоїсь перерви

Які є варіанти цей задум реалізувати?
цитата:

але вона цього не розуміє

А навіщо це їй? - Ви ж її прихистили, щось, напевно, обіцяли. І, мабуть, приручили.
цитата:

хоча всеодно їй нікуди іти і ні до кого

Це не Ваша відповідальність, бо Ви їй не батько.
цитата:

я незнаю як їй допомогти ще більше, і я готовий їй допомогти

Чим саме Ви можете допомогти. І актуальне питання, на скільки ще вистачить Вашіх сил і здоров'я?
цитата:

думаю коши вона все таки зможе про себе подбати я точно завершу ці відносини

Ще раз перечитайте написане Вами про неї, про її спосіб життя і таке інше... То коли вона зможе про себе подбати?
цитата:

Я незнаю що мені робити і як себе зрозуміти, не путаючи власні бажання та інтереси з жалістю.

Отож воно і є - не плутати. А наразі, виходить, дещо плутаєте.
Тому спробуйте провести тверезо реальну межу - де завершується Ваша відповідальність, а де починається відповідальність дівчини.


👍 радити психолога:


психолог онлайн
Вітання.
Скоріше за все Ви потрапили в трикутник - жертва+ кривдник+рятівник.
Думаю, здогадалися, хто в цій фігурі Ви.
Спробуйте розгледіти ситуацію під іншим кутом:бачити, коли вами намагаються маніпулювати, і не скочуватися в мильну оперу виснажливих стосунків. Не грайте нав’язувані вам ролі, вмійте встати і піти, коли бачите, що справа нечиста й виснажує Вас.

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу романтичних відносин, конфліктів між закоханими


психолог онлайн
Так, Ви занадто багато на себе взяли.
І не потягнули цю ношу.
Бо вона "не Ваша". А як її скинути?
Поки що ніяк. Бо дівчина в цей період безпорадна. Хоча може є й інші варіанти, де і з ким вона може жити?
Але, на цей час, при можливості, я радив би Вам пожити окремо від неї (знайомі, друзі, родичі) - може є така можливість?
Чи поїхати відпочити десь? Ви ж працюєте онлайн, то різниці особливої не буде, де Ви знаходитесь.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів

Рекомендуємо

7 признаков психологического насилия 7 признаков психологического насилия

Психологическое насилие не заметно сразу. Признаки психологического насилия в отношениях. Партнёр пытается добиться своего любым способом, начиная от оскорблений, заканчивая угрозами, манипуляциями или физическим воздействием на вас.

Как понять мысли и причины поступков других людей Как понять мысли и причины поступков других людей

Иногда нам кажется, что мы настолько хорошо знаем близкого человека, что можем читать его, как открытую книгу. Но люди довольно непредсказуемы, со временем они меняют свои вкусы и убеждения и всегда ...

Тест на контрзависимость Тест на контрзависимость

Тест на контрзависимые привычки, показывающий уровень такого явления как контрзависимость (холодность, бегство от близости)

Зачем нам нужны отношения Зачем нам нужны отношения

Не хочется прятаться за красивым выражением «Я его (ее) просто люблю (а просто ли) и жить без нее (него) не могу». Что значит «не могу»? Он (она) что для тебя: кислородная подушка или подушка безопасности? А может костыль?

Чувства жертвы психологического насилия Чувства жертвы психологического насилия

В обществе есть догмы: «не бьёт, не пьет, не гуляет - значит, жить можно и нужно сохранять семью». Поэтому жертвы психологического насилия не могут получить поддержку от близких и в общем объяснить то, что происходит внутри них самих.

Признаки нездоровых отношений. Психология отношений Признаки нездоровых отношений. Психология отношений

Здоровые ли у вас отношения с партнером? Всего можно выделить 12 критериев, которые помогают разобраться в этом довольно сложном и запутанном вопросе. Если у вас будет 1-3 положительных пункта, стоит задуматься и проработать слабые зоны взаимоотноотн

qr