У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


як полюбити себе?

близько 5 років я страждаю рхп ,останній рік постійно вибльовую їжу,хочу позбутись цього всього та прийняти і полюбити себе
Питання від: ; Вік: 15

Тест на самооценку.


психолог онлайн
Доброго вечора!

Попрохайте, будь ласка, свою маму або батька чи іншого опікуна, записати Вас до лікаря-психіатра, бо РХП діагностує та лікує саме він. Також, попросіть батьків записати Вас до психотерапевта, який має досвід роботи з РХП і може допомогти з психологічними проблемами, бо у форматі форуму це неможливо буде зробити.

Від себе можу додати лиш те, що Ваше тіло у Вас одне і Ви - це не тільки Ваша психіка, а і тіло теж. Коли психіка страждає, це відбивається на всьому організмові, а не тільки на самооцінці. І любов до себе - це довгий шлях прийняття себе справжньою, який може тривати роками, але результат того вартує.

Не обов'язково бути досконалою чи відповідати стандартам, щоб себе любити. Ви можете бути вдячною своєму тілу за те, що воно дихає, ходить, бачить, думає, розмовляє, відчуває емоції, загоює Ваші рани, бореться з бактеріями та вірусами, коли Ви хворієте, перетворює поживні речовини з їжі на клітини Вашого організму та на енергію, яка потрібна для життя. Їжа - це не Ваш ворог, бо вона потрібна тілу для життя. І тіло - теж не Ваш ворог, бо воно потрібно для життя Вам, бо воно і є Ви.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Вам вже 15 років, тому Ви маєте юридичне право (і це право у Вас вже є цілий рік!) самостійно звернутись до лікаря. Зробіть це. Почніть з сімейного лікаря. Це найпростіше.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Інтерв'ю з психологами
Інтерв'ю з психологами Самооценка

Об уровнях самооценки. Как повысить заниженную самооценку?

висловилося: 9

Рекомендуємо

Тест на самооценку (Тест Сонерсен) Тест на самооценку (Тест Сонерсен)

Психологический тест, предложенный Мэрилин Соренсен, психологом, поможет определить, страдаете ли вы от низкой самооценки.

Уверенность в себе Уверенность в себе

Неуверенность в себе. Что такое подлинная уверенность? Независимость от мнения окружающих? Самостоятельность? Уверенность – это вера в подлинное Я, вера в себя. Про эффект самозванца.

5 мифов о самооценке, от которых стоит отказаться прямо сейчас 5 мифов о самооценке, от которых стоит отказаться прямо сейчас

Ложные убеждения о самооценке, вроде «высокая самооценка — это нарциссизм». Самооценку принято делить на высокую и низкую, адекватную и неадекватную. Миф первый — бывает завышенная и заниженная самооценка.

Принятие и самооценка Принятие и самооценка

О самооценке и принятии сейчас не говорит только ленивый. Всем хочется видеть рядом с собой сдержанных, спокойных, щедрых, благородных, а вернее, удобных людей. С ними ведь спокойно: они не позарятся на чужое, не проагрессируют и предпочтут ваши инт

qr