У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Отношения с военным

Дoбpoгo дня, неnokoїть тaka cитуaція - нapечений війcьkoвий, ckopo дmб, nлaнують нa нacтуnний день nіcля npиїзду зуcтpітиcя з noбpaтиmamи, зняти kвapтиpу нa дoбу і зaгaлom веcь день бути тam з ниmи, kaтегopичнo npoти щoб noгуляти нam вcіm paзom xoчa б вдень, a нa ніч тam xaй вже зніmaють kвapтиpу camі. Він з ниmи і тak 24/7 4 pokи.. з‘являютьcя nідoзpілі дуmkи щo зніmaтиcя тam буде не тільkи kвapтиpa :/
Питання від: ; Вік: 18

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
Добрий день
Вас турбує те, що він планує 1 добу побути з побратимами під час своєї відпустки? Чи він загалом приїзджає лише на добу?
Чи проговорювали ви зі своїм партнером ваші побоювання щодо цього? Яка між вами комунікація? Чи говорили ви йому про свої почуття та емоції?

👍 радити психолога:

27-03-2024 13:13:20Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 363439 для Анна Олександрівна

Не відпустка, а звільнення з строкової служби, турбує саме те що він не хоче щоб я з ними там була , говорила з ним про свої побоювання що здається будуть інші дівчата з ними раз так категорично не хоче щоб я була там , каже такого не буде і щоб не накручувала…Було декілька випадків за роки відносин де довіра підкосилась, не зрада але теж не приємно, тому не можу заспокоїтись чи це дійсно себе накручую і це нормально, чи мої страхи що вони там будуть з іншими дівчатами не просто так


психолог онлайн
Варто проговорювати свої страхи в безпечному колі, тому запрошую на консультацію зі мною. Розберемось, від чого іде цей страх і як повернути довіру до хлопця.

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу захоплень, закоханості та кохання


психолог онлайн
Доброго дня!

Чисто по логіці - ви праві, та ваші побоювання обосновані.
Особливо, якщо ви кажете, що вже довіри мало між вами.
Але що ви можете зробити?
Це його вибір и право - відгуляти своє звільнення. Морально відпочити.
( нагрузка велика на психіку у війскових зараз)
И тут можно лише надіятись - що якщо и буде такий сценарій, який ви вже намалювали у себе в уяві...
що у вашого хлопця, вистачить сили волі, та відповідальності та осознаності.
Та якраз - провірити - наскільки ви йому насправді важливі та цінні.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

18-02-2024 Отношения
Психологічний аналіз творів
Медіум серіал
фільмМедіум серіал теми: відносини отношения любовь
Улюблений керівник
книгаУлюблений керівник теми: життєві цінності отчаяние жизненные ценности
Такса
фільмТакса теми: відносини любовь психоанализ

Рекомендуємо

Ревность. Что это и зачем? Ревность. Что это и зачем?

Что такое ревность? Почему она появляется? Зачем она нужна? Возможны ли отношения без нее? Зачем человек ревнует? Возможны ли отношения без ревности, контроля и власти над партнером? Упражнение.

Давай останемся Друзьями - или дружба между бывшими - миф или реальность? Давай останемся Друзьями - или дружба между бывшими - миф или реальность?

вот казалось бы - а почему бы и нет? если, мол, двое людей не могут быть в романтических отношениях - пусть будут хоть в дружеских! что здесь, собственно говоря, такого!?

Мечта о безусловной любви Мечта о безусловной любви

«Любовь матери – это блаженство и покой, ее не нужно добиваться и не нужно заслуживать. Но в безусловности материнской любви есть и отрицательная сторона. Ее не только не нужно заслуживать – ее невозможно добиться, невозможно создат

Любовь к женатому мужчине: табу или реальность? Любовь к женатому мужчине: табу или реальность?

Моя любимая подруга опять «вступила» в романтические отношения с уже женатым молодым человеком.. Наверное, он не собирается бросать семью ради нее. Наверное, он на ней не женится.

Когда любовь прошла и страсть остыла... Когда любовь прошла и страсть остыла...

С этим явлением сталкивается почти каждая семья, практически каждый человек. Научно доказано, что любовь в паре гостит не более 4 лет… можно ли влюбиться в одного и того же человека дважды? Трижды? …

Что такое любовь Что такое любовь

Сначало мы влюбляемся в наши собственные проекции, наделяем избранного/ную всемя самыми лучшими качествами что есть непосредственно в нас самих. Серотонин повышаеться и мы "играем в любовь".

qr