У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Дитина маніпулює визиванням в себе рвоти

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Дитина маніпулює визиванням в себе рвоти
Я мати одиначка, грошей на регулярні походи до психологів не маю. Порадьте будь-ласкаво як бути? Дитині 4,5роки і вона маніпулює мною і іншими визиванням у себе рвоти. Якщо щось не по її бажанню, наприклад вона хоче дивитися ютуб, а я проти то вона викликає у себе рвоту, заставляю її прибрати іграшки, випити ліки коли хворіє і тд - зразу блювання. Це вона робить навмисно. Не знаю як з нею найти контакт і зоб вона так не робила.
Питання від: ; Вік: 35


психолог онлайн
Регулярних походів і не треба.
Бажано лише запросити психолога до себе додому 1-2 рази, щоб спеціаліст мав можливість безпосередньо і в ігровій формі поспілкуватися з дитиною, а потім і з Вами також. Чому саме додому? Тому що, по-перше, дитині буде так безпечніше і спокійніше - на власній території, в своїй кімнаті. А, по-друге, психолог вживу та в звичних обставинах зможе побачити як ви одна з одною спілкуєтеся, як взаємодієте тощо. Це буде досить інформативно.
Краще в 100 раз, ніж будь-які слова, що Ви зможете тут написати. Тим більше, що в чомусь можете і помилитись (за моїм досвідом, це буває часто). А також особливості характеру дівчинки будуть більш зрозумілі.
А звичайні поради в цьому випадку не допоможуть. Бо, можливо, що для вирішення проблеми Вам знадобиться попрацювати з собою - з своїми почуттями, ставленням до дитини, установками від батьків тощо.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Те,що Ви описуєте, дуже схоже на психогенну рвоту. Цей розлад виникає або в результаті стресу, або перед небажаними подіями. Раджу звернутися до дитячого психіатра, а потім до психотерапевта. Якщо не лікувати, можуть виникнути небажані наслідки.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Доброго ранку!
Відповідь на Ваше питання криється в Ваших же словах "заставляю її прибрати іграшки, випити ліки коли хворіє і тд - зразу блювання. Це вона робить навмисно..."
Перше, щоб дитина почала хотіти щось робити, потрібно навчитися прислухатися до почуттів дитини і ставитися до неї як до тої, яка найбільше потребує уваги та любові, а вже потім - дисципліни та ліків. Примус ніколи нічого гарного не дає, а викликає лише блювоту або капризи. Це перше.
І друге. Складається враження, що до своєї дівчинки Ви ставитеся як до дорослої людини, вважаючи що вона щось там робить навмисне. Діти НІКОЛИ нічого не роблять навмисне, бо вони просто маленькі діти, яких недолюбили і які не отримують того тепла, яке їм потрібне. Бо заміщується просто зовнішньою турботою, яка, певне, потрібна, але... Не гріє дитині душу!
Але і Ви в цьому не винні. Швидше за все, самі в дитинстві не мали ані підтримки, ані, любові, ані тепла та підтримки. Тому почуття, серце закрите... Адже, ми можемо щось комусь дати лише тоді, коли самі це в собі маємо.
Я розумію, що Вам фінансово складно, але... Без допомоги психолога навряд чи Ви впораєтеся зі своїми дитячими травмами. А без цього, навряд чи зможете почати добріше ставитися і до своєї дитини. Тим паче, що з психологом можна індивідуально оговорити і умови консультацій.
Головне, визначитися, що для Вас важливіше, Ви самі та Ваша дитина, чи матеріальні питання.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Інтерв'ю з психологами
Інтерв'ю з психологами Семейный психолог - кто это и когда к нему обращаться?

Важен ли пол специалиста? Важно ли, чтобы «кандидатуру утвердили» оба супруга?

висловилося: 11

Інтерв'ю з психологами Патологические лжецы

Что собой представляет патологическая (компульсивная) лживость? Как распознать в человеке «симптомы» патологической лживости?

висловилося: 5

Інтерв'ю з психологами Перерыв в отношениях

Помогает ли перерыв сохранить отношения? Как "грамотно" сделать перерыв в отношениях?

висловилося: 11

Рекомендуємо

Як не з’їхати з глузду, не випасти в депресію, а витримати і вистояти фізично і морально тоді, коли Як не з’їхати з глузду, не випасти в депресію, а витримати і вистояти фізично і морально тоді, коли

Під час війни говорити про баланс, внутрішню рівновагу та гармонію не доводиться.Потужний стрес вибиває кожного з власної орбіти по якій рухалися ще донедавна. Як залишатися здоровими, сильними, як в ментальному, так і фізіологічному рівнях, щоб бути

Искусство быть одному Искусство быть одному

«Жить одному», «одиночество» - слова с явно выраженной негативной окраской. Быть одиноким почти неприлично... «Быть одному» и «быть одиноким» - суть разные понятия.

Тест на психологический возраст Тест на психологический возраст

Ваш психологический возраст поможет установить онлайн тест. Наш психологический возраст не всегда совпадает с тем, что зафиксирован в паспорте.

7 признаков психологического насилия 7 признаков психологического насилия

Психологическое насилие не заметно сразу. Признаки психологического насилия в отношениях. Партнёр пытается добиться своего любым способом, начиная от оскорблений, заканчивая угрозами, манипуляциями или физическим воздействием на вас.

Честно о депрессии. Как себе помочь Честно о депрессии. Как себе помочь

Я знаю, что такое депрессия, так как сталкиваюсь с этим в своей работе практически каждую неделю. Я знаю, что такое депрессия, потому что 10 лет назад я сама столкнулась с реактивной депрессией, и прошла медикаментозное лечение и психотерапию.

Семейные отношения рушатся – что делать? Семейные отношения рушатся – что делать?

Что предпринять, если члены семьи почувствовали: в семейной жизни появились проблемы? Нужно иметь в виду, что за создание конфликтной ситуации несут ответственность оба супруга...

Вина или комплекс выжившего. Как справится. Вина или комплекс выжившего. Как справится.

Вина выжившего многих сейчас парализовала. Те, кто находится в безоспасности, те кто имеет какой-то уровень комфорта столкнулись с очень тяжёлыми переживаниями, которые мешают жить и быть эффективным здесь и сейчас.

Психология измены Психология измены

Советы психолога парам, переживающим супружескую измену. Поиск отношений на стороне, по-видимому, один из самых простых и доступных в современной жизни способов самоутвердиться. Поисками приключений люди пытаются реализовать основную потребность..

qr