Поганий емоційний стан
Поганий емоційний стан,нічого не радує в житті ,самооцінка на нулі ,постійно з кимось виникають конфлікти ,а образливі ситуації прокручують в голові довго і не можу забути ,спілкуватись не хочеться ні з ким .Думала втома ,але не проходить .Не можу зрозуміти ,що зі мною .Дякую
Оцінки питань
Користувачі можуть голосувати за запитання, що сподобалися. Найкращі питання ми розміщуємо у спеціальній секції сайту.
Ви можете проголосувати за питання, якщо воно чимось вам сподобалося. Можливо, цікава тема, чи добре описана проблема, чи ви вважаєте, що відповіді психологів на поставлене питання корисно було б почитати багатьом іншим людям.
Якщо ви голосуєте за якесь питання, то посилання на нього пізніше може бути відображене на вашій особистій сторінці, у секції "Сподобалися питання". Ваші негативні оцінки ніде не відображаються.
У психологів на особистих сторінках запитання, що їм сподобалися, відображені не будуть.