У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Истерика

Здравствуйте, в подростковом возрасте было домогание со стороны мужчины , в данный момент я вышла замуж за человека который очень меня поддерживает и иногда мне надо побыть одной чтоб не было этих всплесков , но вчера ехала на машине только учусь вечером чтоб не много людей было и заглохла и тут поджимает в притык мужик и сигналить давай хотя я уже на аварийке хочу рушить з места он подъезжает рядом и начинает орать я не помню что он кричал я видела только эво зверские глаза и етот ор , я никого не задела , не сделала ничего плохого я понимаю что сейчас война и все нервные , но по приезду домой меня накрыли истерика , отняло речь , трусит , судорги , флешбеки из прошлого просто запустили етот механизм, утром заметила сиников несколько от своих же пальцев это было не осознано , хотелось кричать но не могла , в жар и пот бросило , чтобы никто не касался . И это меня пугает очень . Прежде иногда иза толпы людей в автобусе лёгкая паника и отдишка была я просто выходила когда меня зажимало между ними и было тяжело дышать , но как только вышла пощитала деревья плитку и прочье сразу стало лучше слез истерики не было, парень муж уже рядом просто не понимал что происходит , и я тоже честно говоря, очень сложно было придти в себя, ставила себе вопросы кто я сейчас вот я в безопасности дышала правильно пыталась пощитать но будто я сама себя не слышала...
Питання від: ; Вік: 22


психолог онлайн
1
Валентина Михайловна Жемчужникова
Каріна, доброго часу доби!
Ви описали симптоматику складного травматичного розладу. В форматі сайту це ніяк не вирішиться.
Я б дуже ради звернутися до травмотерапевта та щонайменш пройти діагностику на ПТСР.
цитата:

в подростковом возрасте было домогание со стороны мужчины

Чи пропрацьовували Ви це з психологом\психотерапевтом?
Скільки років пройшло після того?Відредаговано автором 08-06-2024 10:24:08


👍 радити психолога:

08-06-2024 10:33:53Доповнення від автора
Дякую за відповідь, але на жаль в даний момент я неможу дозволити собі терапію , я постійно працюю , батько військовий доброволець з початку війни і через ці переживання мій стан дуже загострився , наразі батько після операції, мати теж через нерви по гінекології почалися проблеми , я фінансово допомогаю їм і трішки залишається на продукти а чоловік те що йде заробіток на комунальні та оренду і заправити авто... Це не те щоб я пробую натиснути на жалість ні просто опис ситуації чому в даний момент я не можу надати собі допомогу разом з спеціалістом ... Можливо є загальні методики , я дуже багато про це читала але дуже складно іноді дати раду собі

08-06-2024 10:44:05Доповнення від автора
Пройшло близько 8 -9 років
Працювала раніше з психологом у себе в місті в 18 років наразі мені 22
Була мова за ОКР та посттравматичний розлад , я все дитинство провела де дід бив бабусю і він до мене приставав , батьки на заробітках батько не вірив що він торкається інтимних місць в формі гри ... І казав це просто таке його спілкування... І якось в років 14 проснулась в ночі від того що він на мені лежить затулив рота і інша рука не зрозуміло де, я відразу почала кричати і на його виправлення коли прокинулися інші шо він просто спіткнувся і впав на мене ... Йому повірили і наразі коли допомогаю бабусі він іноді простягає руки типу як в дитинстві подьоргати щоки обняти утютю я стаю агресивна , і він мене не чіпає я стараюсь не контактувати з ним в загалі , але бабусі потрібна допомога і іноді мені потрібно до неї приїздити , це просто замкнуте коло ....


психолог онлайн
2
Оксана Юрьевна Селезнева
Іванна Нікель
цитата:

Можливо є загальні методики

загальні - це те, що Ви вже робите. І Ви велика умнічка, що шукаєте шляхи дати раду собі.
Питання оплати фахівці, саме в час війни - це не питання. Є багато чудових центрів, де військові та сімї військових отримують психологічну підтримку безкоштовно або за дуже низьку оплату. Тому раджу пошукати в своєму місці саме такі центри.
Напишіть мені в особисті, скину Вам посилання на безкоштовні ресурси психологічної допомоги. Нажаль Вам без фахівця не впоратися. Підтримувати себе Ви можете, що дуже успішно і робите. Але щоб саме вилікуватися від травми - потрібен фахівець.

Дуже співчуваю Вам, це жахливо те, що з Вами трапилося і що це продовжується.. Тому саме Вам і потрібна допомога фахівця, щоб мати можливість поставити кордони, відчути себе спроможною захиститися. Напишіть мені в особисті або на пошту.

Відредаговано автором 08-06-2024 10:52:15


👍 радити психолога:


психолог онлайн
Напишите мне в личку, подскажу, где можно на 10-20 встреч найти психотерапевта. Этого, конечно, мало, но возможно дальше вы найдете средства для терапии.
То, что вы помогаете родителям, это замечательно, но помощь вам тоже нужна. И она не менее важна. Даже если кажется, что это ерунда и жить можно и с такими переживаниями. К сожалению, у вас очень печальный опыт, вы явно травмированы и нужна помощь специалиста. Не игнорируйте свое состояние, позаботьтесь о себе.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Добрий день.

Співчуваю вашій історії.

Виходить так,що ви вибираєте дбати про батьків,а про себе ні. Вам треба працювати індивідуально з психотерапевтом, знайти Для цього спосіб - ваша відповідальність перед собою.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Здравствуйте!
Это следствие пережитого хронического ПТСР.
Преодолевается только на психотерапии. Никакие техники самостоятельно не смогут помочь. К сожалению.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!

Ви можете запропонувати автору цього питання поспілкуватися

Надіслати запит на спілкування можуть зареєстровані користувачі

Щоб відправити автору цього питання пропозицію поспілкуватися, Вам потрібно бути авторизованим.Поради відвідувачів

Ще немає коментарів. Ви можете бути першим, хто запропонує автору якусь пораду.

Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів
qr