порадьте мені,як це пережити і сравитись з цим?
Я зустрічався з дівчиною 5 років,вона з іншого міста їздив до неї,ми хотіли одружитись.
Вона незмогла до мене переїхати,так як вчиться і нехоче батьків покидати,хоча у неї є ще брат.
я теж неможу переїхати до неї так як мені там немає роботи взагалі,а тут у мене стабільна робота,з високою зарплатою,тай мене ще підвищили.
вона каже що нехоче щоб ми їздили одне до одного,а були разом,але я її люблю,ніколи її неображав,та добре ставився.
вона каже що любить мене,але так більше неможе,тай лишила мене.
у мене депресія,я нерозумію чому так лишила мене,почуваю себе самотнім та непотрібним...
і як мені знайти ту половинку,я нехочу сам залишатись.
дуже дякую!