Падає самооцінка.
Було досьть хлопців яким я подобалась, але я не починала стосунки. Була не готова.
Зараз почала переписуватись в соціальних мережах з одним хлопцем, а також спілкувались по телефоні. Він дуже гарно писав повідомлення, проявляв увагу, компліменти, піклування. Я з ним зустрілась. Була одна зустріч, пройшла досить непогано. Спілкувались, гуляли. Після зустрічі він передзвонив через годину. Розповів що він робить, що планує.
Наступні дні,вже майже тиждень, він пише кожен день, але не дзвонить. Сьгодні взагалі не написав. Я не розумію чому. Починаю думати, що справа в мені. Я вважаю себе гарною і помічаю погляди багатьх хлопців на собі. Деякі пишуть 2 роки щоб зустрітись, але я не хочу давати надію. А тут зустрілась і після того зразу інтерес пропав. Ну не зразу. Не розумію в чому справа.