«Життя надто коротке, щоб витрачати його на образи.»
Питання від: Sadman Вік: 18

Любов - з дружби?

Доброго дня!
Мав стосунки з дівчиною-ровесницею.....Спілкувалися добре, я відчував довіру і сам давав їй знати, що не підведу її....Я її довго добивався перед тим (десь 1,5 року), а потім вона таки погодилася...Вона ввесь час ставилася до мене як до друга, а не як до свого кавалера....Щгодом, вона викликала мене на розмову і сказала отаке:
"Віктор, розумієш, я ставлюся до тебе як до найкращого друга, але я не зуміла тебе полюбити...Чесно, я старалася....Я чесно вірю, що ти хороший і підтримаєш мене у відповідальний момент....Але я хочу, щоб ми залишилися хорошими друзями, бо кращого друга я не знайду..."
Потім почали обговорювати цю ситуацію, і зав'язалася розмова про колишніх....Була дуже щира розмова і вона розкрила кілька своїх таємниць....
Чи можна відновити стосунки, дізнавшись так багато один про одного? Чи не зробила вона мене уже другом?
І чи працює в стосунках тактика "крок назад - два вперед"? І чи час може щось змінити?
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Марина Юрьевна Равчеева (Одесса) — психолог
Марина Юрьевна Равчеева (Одесса) психолог

Психолог більше не активний на сайті

Виктор, мне показалось, что после этого откровенного разговора вы со своей девушкой стали ближе в отношениях. И того, что вы стали теперь ее другом, по ее словам, не стоит бояться. Дружба это хороший фундамент прочных отношений. Так что ничего не бойтесь и будьте настойчивы и смелы( Вы мне таким и кажетесь,сужу по Вашему посту) Отношения - вещь динамичная, они постоянно меняются, не стоят на одном месте.