Конечно я чувствовала себя счастливой моментами когда у меня был любимый человек. И тогда мне вообще ничего другого не надо было кроме времени с ним, но то ли я все испортила, то ли он, то ли мы вдвоем. А потом как ни пыталась найти того с кем смогу быть счастливой все портила сама, все мне не подходили.
Скажіть, будь ласка, як Ви пережили розлучення? Хто був його ініціатором і яка причина? Скільки вже пройшло часу з цього моменту? Можливо саме після цієї події Ваш психологічний стан погіршився?
цитата:
а не бросить как я это часто делаю.
А що саме Ви "забросили"?
цитата:
Я думаю что в жизни ничего не добилась сама и мне кажется что так думают мои родители.
Або Ви проектуєте на батьків власну негативну думку про саму себе. Або ж у Вас надто великі вимоги до самої себе (що Ви взяли від батьків), тому Ви і не знаєте куди рухатися.
цитата:
Обидел кто то, ну ладно я не буду выяснять просто уйду и не встречу его больше. Что то не понравилось я стараюсь оградить от себя это, и не реагировать злобой или слезами или еще чем то.
У Вас виражена стратегія уникнення. Припускаю, що вона йде родом із дитинства, коли, можливо, не приймали Ваших почуттів. Так само, можливо у Вас був негативний травматичний досвід спілкування, коли Вам зробили боляче і зараз Ви намагаєтеся несвідомо уникати психологічної близькості (як хороших, так і конфліктних моментів), щоб він не повторився.
У Вашому випадку найкраще - це індивідуальне звернення до психолога.
Ответ отредактирован автором 01-10-2020 21:57:20