Проблемы возникают из за разницы интересов,или что один проводит время в другом месте.Можно ли наладить подобное без скандалов?
Якщо говорити про різноманіття інтересів, поглядів, переконань, то це цілком нормальна ситуація. Конфлікти існують навіть у найгармонійніших парах, а їхнє конструктивне вирішення - основа психологічної близькості. А якщо говорити про "інше місце", то тут вже справа у особистісних межах кожного +
страху покинутості.
цитата:
Есть ли у таких отношений будущее.
На Ваше запитання важко відповісти. Якщо ви разом будете працювати над цими стосунками (бажано із
сімейним психологом), то можливо так (якщо ви разом не усвідомите, що не хочете їх більше продовжувати). Якщо ж Ви бачите, що партнер не погоджується йти до спеціаліста разом із Вами, то Ви можете піти самостійно - можливо Ваші зміни у поведінці та самовідчуття опосередковано сприятиме зміні партнера, або, можливо Ви усвідомите, що насправді у цих стосунках Вас тримала не любов, а щось інше і самі їх захочите припинити. У будь-якому випадку, ми не екстрасенси і не можемо передбачити майбутнє, проте відомо точно - зміни неможливі без вкладу у ці зміни.
Зараз вирішіть особисто для себе, що для Вас є цінного у цих стосунках, заради чого над ними варто працювати + візьміть свою частину відповідальності за созалежну модель поведінки (адже це зазвичай взаємний процес).
Ответ отредактирован автором 21-10-2020 14:10:49