Іпохондрії, особливості характеру чи депресія?
.Не можу ні від чого впіймати повну насолоду. В мене притупились всі позитивні відчуття.
. Постійно відчуття провини.
. Відчуття що я все-таки не права навіть в тих питаннях в яких я особливо вперлась
. Часто, майже завжди, і майже скрізь відчуваю себе зайвою.
. Можу працювати лише в монотонному ритмі
. Важко на чомусь зосередитись. Важко думати і вирішувати якісь задачки.
. Інколи здається що в мене навіть бувають легкі провали в пам'яті.
. Бісять всі люди, в більшості майже до всіх відчуття ненависті і до себе в тому числі.
. Все частіше виникають бажання десь зникнути, розчинитися, загубитися... Щоб всі хто мене знає вважали мене просто пропавшою безвісти.
. ВСД розлади: головна біль, проблеми з травною системою, просто відчуття втоми і нудота.
. Не нормальні стосунки з їдою. Частіше це Компульсивне переїдання.
. Плаксивість
. Самокопання
. Відчуваю що я програла в усіх сферах життя.