«Майбутнє належить тим, хто вірить у мрію.»
Питання від: Damakl Вік: 24

Я для дружини на другому місці

Одружені вже пів року,знайомі півтора. Перший рік все було як в казці і розумів що з цією людиною хочу прожити все життя. Але перед весіллям да і після весілля появились сумніви які мучать мене вже декілька місяців. Коли з\'являється на горизонті її колишній то вона забуває про всі плани,обіцянки і в першу чергу думає про нього. Це вже помітив неодноразово. Перші декілька раз обговорювали це,сказала що їй прикро і вона виправиться,але пройшов місяць і все по новій.
Скандали влаштовувати не хочу але з кожним таким разом все важче тримати це в собі.
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Доброго дня.
"Коли з'являється на горизонті її колишній то вона забуває про всі плани,обіцянки і в першу чергу думає про нього"
Яким чином він з'являється і як саме дружина про нього думає? Що саме ви маєте на увазі?
Залишились друзями. Відповідно раніше часто бачились,коли сказав що мені це не подобається то обіцяла припинити. Спілкуються в мессенджерах. Але працюю вночі,вчора повернувся раніше додому то бачив як він від'їжджає від нашого будинку хоча дружина запевняє що нікуди не виходила.
цитата:

Доброго ранку. Між скандалом і замовчуванням того, що насправді дуже хвилює, є ряд інших варіантів. Наприклад, розмова, в якій Ви можете сказати, які почуття у Вас виникають під час подібних ситуацій. До речі, що Ви відчуваєте в такі моменти?
"Наприклад, розмова, в якій Ви можете сказати, які почуття у Вас виникають під час подібних ситуацій. До речі, що Ви відчуваєте в такі моменти?"
Розмовляли,пообіцяла викреслити його з свого життя,тому що я для неї все.
В результаті телефон на паролі опинився,коли приходять сповіщення то телефон спочатку відвертається від мене і завжди чую що це "сповіщення з груп".

Відчуваю злість,обіду,розпач. Не розумію чого їй в мені не вистачає чи в любих інших друзях що обов'язково іти на обман для спілкування саме з цією людиною
цитата:
Відчуваю злість,обіду,розпач.

Як Ви проявляєте свою злість в розмовах з дружиною про її колишнього?

цитата:
Не розумію чого їй в мені не вистачає чи в любих інших друзях

Ви її про це запитували? Якщо так, яка була відповідь?

Ответ отредактирован автором 13-11-2020 07:07:40

Мовчу до останнього,коли накипає то висказую,без істерик криків і т.п.

Відповідь стандартна"я тебе кохаю,а з ним ми просто друзі і деколи хочеться поговорити" і все. Якщо пробую допитатись що чому і як,то починає плакати і закриватись в собі.
Доброго дня, Damakl.
Перш за все, помітно, що Ви зазвичай тримаєте всі емоції в собі і не говорите дружині, на скільки ця ситуація засмучує і хвилює Вас - можливо у цьому проблема. По друге, скажіть, будь ласка, у Вас був досвід зради або Ви спостерігали такий? По третє, Ви розглядали варіант спільного звернення до сімейного психолога? По четверте, що у цих стосунках є цінного для Вас?

Ответ отредактирован автором 13-11-2020 11:52:54

Доверие это одна из основ отношений. Ваша жена обманывает вас.
Кроме того, игнорирует ваши чувства. Ведь она выбрала вас в мужья, но почему-то общение с бывшим для нее важнее, чем испорченные отношения с вами.
Что ценного в отношениях? Как долго вы готовы терпеть такую ситуацию?
цитата:

Чому так довго мовчите? Коли висказуєте, дружина розуміє, що ви злитесь або у розпачі?

цитата:
Відповідь стандартна"я тебе кохаю,а з ним ми просто друзі і деколи хочеться поговорити" і все.

Але при цьому ризикує вашими відносинами. Ви про це розмовляли?