Оксана Юрьевна Селезнева
Питання від: nikedb Вік: 16

я думаю у менв рпп

я просто не знаю как выбраться с ямы компульсивных перееданий. Не могу себя контролировать когда переедаю, советы про ип не помогают. Обратится к специалисту возможности нет. Как перестать обжираться, помогите пожалуйста.
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Доброе утро! РПП не простое рсстройство, причин его может быть множество. Напишите мне на почту, укажите "РПП" отправлю литературу для самопомощи! Верю в ВАс, что Вы справитесь!!!!! Удачи и всего доброго!
Питання не лише в тому, як перестати щось робити. Потрібно знайти, що почати робити інше. Натомість. Тобто, не лише питання як і з чим боротися, а як і що підтримувати. Зверніть увагу на протилежності. Зверніть увагу на те, що ще Вас підтримує і Вам допомагає крім їжі. Це якщо мова йде суто про спосіб емоційної саморегуляції. Психіка в будь якому разі "шукатиме" чим зайнятися. Питання комплексне і, звичайно ж, розвиток навичок емоційної саморегуляції (автотренінг, медитація, релаксація тощо), пошук інформації про проблему, фізична активність тощо - все це може допомогти в описаній ситуації. Разом з тим, оскільки у РПП можуть бути не лише психоемоційні тригери (механізми запуску проблеми), то необхідна додаткова консультація з фахівцями: лікарями (ендокринолог, невролог, психіатр чи психотерапевт) та психологами. Можливість звернутися є. От наприклад, зараз своїм повідомленням Ви це і робите. Оскільки мова йде і про можливі соматичні порушення (гормональні, нейробіологічні), то консультація лікаря необхідна. Окрім того, Ви можете пошукати онлайн групи самодопомоги для людей з ідентичними проблемами.
Вітання!
А в які моменти хочеться почати їсти вам?
Прослідкуєте після чого щодня, щотижня і щомісяця і знайдеться причина, а ось як ви цю причину зможете подолати і яким чином, то інша тема. Вірю в вас.