«Я з’явився на світ не для того, щоб виправдати твої очікування, ти з’яви...»
Питання від: Katia22 Вік: 18

Що робити щоб такого не було? І взагалі як надалі будувати стосунки з хлопцем, якщо взагалі будув

Кожен раз коли я спілкуюся з хлопцем і діло тільки йде до того щоб він запропонував зустрічатися, все добре, в мене є до нього симпатія і все добре. Але тільки коли зав‘язуються стосунки в мене втрачаються до нього почуття, і все в ньому починає дратувати (розумію що ідеальних людей не буває, і на багато речей закривала очі, але не допомагало). При тому, що хлопці попадаються дійсно хороші, з правильними життєвими позиціями, і які готові на руках мене носити, одним словом, про яких тільки мріють. А в мене втрачається інтерес, і все по повторному сценарію закінчується тим, що я кидаю хлопця. Мені від цього теж боляче і важко кожен раз, тому що розумію всю цю біль яку їм приношу, але і тягнути це все немає сенсу. І відчуття того що ще може бути бумеранг після такого, теж не тішить, хоча я завжди була чесна перед ними. Так от, зустрічаюся я зараз з хлопцем вже 2 місяці, і на початку я навіть думала що закохалася в нього, таких емоцій до людини давно в мене не було, а якщо й були то нерозділені. Але з часом знову почалося те саме, і я боюся що перейду в ту стадію коли навіть смс від нього не захочу бачити, а я цього не хочу, бо як людину я його люблю, але свої коливання в почуттях до нього, мене бентежать(