Не можу відпустити проблему , яку вже вирішено, але суть досі задіває
Місяць тому якось він сказав мені до теми " якби мені захотілося подрочити , то я б зробив це навіть якби ти була в сусідній кімнаті". Я це обдумала і зрозуміла що для мене це було би дуже образливо і я не хотіла би це бачити. Бо він ж не питає мене чи хочу я того тоже, а робить то сам, і якби я хотіла цього ж і застала б його за цим заняттям то наврядчи б захотіла з ним близькості, мене б це віддалило від нього.
я б з цим точно ніколи не змирилась. Я поговорила з ним про це і пояснила своє ставлення. Він сказав що не буде такого робити і я того не буду бачити, і що для нього це як технічний процес, який просто допомагає йому збільшити кількість часу при сексі і щоб не стримувати постійно свій кінець.
Для мене самовдоволення це те, що відбувається коли немає партнера/ він не поруч/не хоче цього, тоді це ок, а в інших випадках я б собі навіть не подумала робити це сама, коли він поруч. Коли люди живуть разом, то це для мене відпадає само собою.
Ми дійшли до згоди, якщо йому важко стримувати свій кінець, то ми можемо знайти вихід як зробити секс довшим разом. Але пройшов вже місяць часу а мене досі мучить це. Раніше ми завжди обговорювали якісь речі, стосовно самовдоволення і будь що пов'язане з цим. А зараз для мене то стало темою табу.
Я знаю що він робить це за переглядом порно. Мене це ніколи не зачіпало, оскільки я й сама так робила і все було ок. Після цієї ситуація я спробувала включити собі таке відео і я просто розплакалась. Не можу більше того дивитись, стало для мене чимось диким, і бридким. І я зрозуміла чому так. В моїй голові ця ситуація була так ніби він маючи вибір зробити це зі мною, і зробити це самому під порно, вибрав другий варіант. Ніби проміняв мене на нього. І тут не важливо на що, чи це порно чи це онлайн чат чи це взагалі інша дівчина. Просто в моїй голові я проміняна на ЦЕ. І мені противне ЦЕ, в даному випадку те порно. І тепер коли я думаю про то що він дивиться то мені стає дуже не приємно.
Я розумію, що проблема тільки в мені, бо він вже пішов мені на уступок, сказав що не буде того робити, коли я буду біля нього. Але я кожного дня думаю про це і мені боляче.
Що робити щоб це пройшло і як вернутись до свого ставлення яке було перед цією ситуацією?