Доброго вечора Наталія! Дуже сумна сповідь... Я абсолютно згодна з Вами, що руйнувати родину не потрібно! Ви дуже гарна, добра, турботлива дружина та мама, але... Як на мене, своїх чоловіків просто розбестили тим, що завжди все "тягнете" на собі... "Поэтому мне приходилось много работать. Теперь есть квартира, еще купила квартиру сыну, чтоб ему было легче в жизни, чтоб он не испытывал всего того, что испытала я" Адже чоловіків потрібно не лише любити,їх ще потрібно вміти правильно виховувати. Але так просто взяти і перестати все "тягнути", почати виховувати одразу також неможливо, бо, як мені здається, Ви так звикли себе поводити, та і не знаєте, як це виховувати, бо, швидше, за все, у Вас ніколи не було нормального прикладу як правильно себе поводити з чоловіками... Найбільша проблема у таких ситуаціях - це
страх самотності. Такі жінки одразу стають залежними та приниженими. І абсолютно немає значення, скільки вони заробляють грошей - близькі люди реагують саме на отой внутрішній стан
страху і "сідають на голову"... найскладніше у таких ситуаціях те, що одним розумінням, що щось робиться не так, змінити практично нічого неможливо. Адже нами керує не наша свідомість, а наша підсвідомість, яка формувалася в дитинстві під впливом поведінкових моделей батьків... Тобто, Вам потрібно стати самодостатньою (не плутати з самостійністю). А для цього потрібна повна трансформація підсвідомих установок, яку можна зробити тільки з психологом, який працює з родовими програмами. Тим паче, що тепер доступні зустрічі онлайн...