Любовний трикутник
В нас були прекрасні стосунки тривалістю 2 місяці. Я була щаслива і бачила що і він щасливий. Згодом він поїхав в рейс, на роботу. І за той час вона своїм характером добилась свого, тобто його. Він зізнався що відновив з нею спілкування, а я просто відійшла тихо в сторону, не сказавши ні слова.
Пройшло трохи часу, і він час від часу нагадував про себе. не одноразаво казав, що жалів про вибір в її сторону, що вона і близько не зрівняється зі мною. І не те щоб звинувачував але натякав що якщо я б так легко його не відпустила тоді, то все б у нас склалось. Я знаю, що дуже йому подобаюсь і знаю що йому було добре зі мною, але також розумію що почуття в нього до неї сильніші набагато.
Зараз пройшло достатньо багато часу після наших стосунків, і багато часу від того як я заблокувала його і не дозволила більше лізти в моє життя. Але я виявилась однолюбом, його так і не забула.
Ми живемо не далеко один від одного тому я знаю що їхні стосунки не такі і щасливі, що вони ледь не щомісяця розходяться, що страшенно сваряться. іі ттамд алеко не все гладко . ЧЧи є майбутнє у їхньої пари ? Чи варто мені з'являтися в його житті ? Чи варто хоча б розблокувпати його в соц мережі ?