«Ви не доб’єтеся від людини гострої критики, поки не розсердите її; сувор...»
Питання від: Віка Вік: 18

Як пережити розрив відносин

Доброго вечора. Ситуація наступна. Зустрічались з хлопцем рік, знайомі більше 1,5 р. Відносини були нормальні , іноді сварились , ображались , але все було потім добре. Він змінювався заради нас, я теж. Проблема в тому, що я не вірю у відносини на відстані. Через це у свій час покинула навчання в університеті, щоб залишитись з ним тут(він менший на рік, ще навчався в школі). Коли почалась війна, він виїхав в іншу країну, щоб потім переїхати в США до своєї тітки, а коли йому виповниться 18--повернутись в Україну. Я була в шоці, думала , що це кінець, що таким чином він мене кинув (навіть не сказав, що їде, не давши можливості попрощатися). Але він запевнив , що любить мене, що ми все зможемо , все витримаємо, попросив просто довіритись йому. І я довірилась, навіть змирилась з часом з такою ситуацією, разом придумали план, як можна швидше зустрітись. А вчора він написав, що не бачить сенсу продовжувати відносини, бо охолов. Так, сильно любив , але охолов. Якби не це повідомлення , завтра була б річниця відносин. Я не знаю , що робити . Кожний куточок міста пов\'язаний з ним, кожна річ у будинку. Я не можу навіть спокійно ходити по кімнаті, не згадуючи все, що тут було. Як бути? Намагаюсь відволіктись , але не виходить. Довго в такому стані теж не зможу бути.
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Добрый день, Вика!

"А вчора він написав, що не бачить сенсу продовжувати відносини, бо охолов. Так, сильно любив , але охолов."

Получить сообщение от человека, который вам близок, очень больно. Сочувствую вашей боли.
Сейчас вам трудно представить, но люди иногда на самом деле чувствуют охлаждение в отношениях, при этом отдаляются.

"Я не можу навіть спокійно ходити по кімнаті, не згадуючи все, що тут було. Як бути? Намагаюсь відволіктись , але не виходить. Довго в такому стані теж не зможу бути."

Как быть? Позволить себе горевать. Любую потерю или утрату можно отпустить, но прежде необходимо отгоревать. Прожить все стадии потери и расставания.
Сейчас вы пока в отрицании произошедшего, и это нормально. Так ваша психика даёт вам паузу, чтобы держаться. Далее в перемешку будет злость, депрессия, торг и возможно со временем вы прийдёте к принятию.
Лучше всего стадии горевания проживать рядом со специалистом, или хотя бы с человеком, который вас поддержит. В это время вам как никогда понадобится поддержка и забота о себе.
Берегите себя!
Мені іноді здається, що перші три стадії я пройшла за декілька годин, а зараз починається депресивний стан, і якось не хотілось би щоб він був якийсь довгий період часу. Намагаюсь переключитись на інших(друзів, родину і тд)-- не виходить, немає моральних сил на спілкування з іншими.
цитата:
А вчора він написав, що не бачить сенсу продовжувати відносини, бо охолов. Так, сильно любив , але охолов. Якби не це повідомлення , завтра була б річниця відносин. Я не знаю , що робити . Кожний куточок міста пов'язаний з ним, кожна річ у будинку. Я не можу навіть спокійно ходити по кімнаті, не згадуючи все, що тут було. Як бути? Намагаюсь відволіктись , але не виходить. Довго в такому стані теж не зможу бути.

Думаю, Вам надо дать ему время.
Не факт, что он расстался с Вами уже окончательно.
Найдите в поиске Гугл по запросу "я-сообщение" материал на тему, как надо правильно общаться. И через какое-то время напишите ему в таком формате сообщение.
Если сделаете все правильно, то это должно Вам помочь.