Доброго дня, Ylia.
цитата:
Доброго дня я в шлюбі 11 роКів,є і хороше і погане у стосунках но почалися проблеми коли була вагітна
Мабуть з першої зради минуло вже декілька. Тоді ви вирішили, що можна пробачити. Але, здається, чоловік не цінував ваші стосунки настільки, наскільки цінували їх ви. Проблеми, які виникають у відносинах - наслідок внеску обох партнерів. Як видно з вашого допису, у чоловіка теж є претензії до вас і вашої поведінки в них. Звісно, що добре було б звернутись до
сімейного психолога і розібратись як можна зберегти все гарне, що в ваших стосунках було і розвивати їх далі. Можна навіть звернутися самій, якщо у вас є щире бажання спробувати змінити щось у цих стосунках на краще. Але якщо раз за разом чоловік демонструє зневагу вашими почуттями і відверто своєю поведінкою доводить, що він не припиняє діяльності, яка їх руйнує, то варто замислитись: а чи варто продовжувати, сподіватись і кожного разу знову й знову не отримувати бажаного, тим часом знищуючи себе зсередини?
цитата:
дайте будь ласка хоть щось що мені допоможе.дякую
Ніхто з сторонніх людей не може знати, що напевне саме вам допоможе. В певній мірі це шлях спроб і помилок. Щось підходяще в одній ситуації буає зовсім не прийнятне в іншій. Читайте дописи, беріть для себе те що саме вам здається прийнятним. А краще - зверніться за допомогою до конкретного спеціаліста і у співпраці з ним пошукайте те, що зможе вберегти сім'ю від розпаду, або дасть вам шанс на більш щасливе життя, ніж є зараз. Навіть якщо для цього треба буде прийняти факт, що в теперішніх стосунках рятувати вже нічого.