Депресія
Я складаю грн на переїзд в місто, хочу знайти роботу, но я боюся, боюся:жити одна, працювати(я ніколи не працювала), хочу знайти компанію друзів і хлопця, но я для цього нічого не роблю, у мене є подруги в училищі но я їм не довіряю. Мені скоро 18 а у мене ще не було хлопця, я боюся зустрічатися може того що росла без батька(батьки в розводі) або я боюся що мене ніхто не полюбить, хлопці на мене не звертають увагу, або в мене низька самооцінка і того.
Рік назад у мене померла бабуся, і того у мене поганий сон, вона була мені дуже близькою людиною і я скучаю за нею, коли вона померла, почалася ніби чорна полоса в житті :війна, родичі посварилися, моя сестра переїхала закордон, я почуваю себе самотньою. А коли вона жила і життя було прекрасне.
Прошу поради у вас що мені робити далі, і як вийти з депресії