↩ Реакція на відповідь № 333213 для Владимир Анатольевич Тарасенко
Дуже дякую Вам за відповідь! Влучні оцінки, доречні запитання.
Відверто розмовляти з чоловіком у мене не виходить: коли я кажу йому, чого б мені хотілося в наших стосунках, він сприймає це як повчання з мого боку, як примус до дій, яких він не робить, а коли я запитую, чого б він хотів чи що хотів би змінити, він відмовчується, каже, що все нормально, йому не подобається розмовляти, щось з'ясовувати.
Ви написали: "нескінчені розмови, нав'язування своїх поглядів і смаків, занадто активний тілесний контакт, відсутність особистого простору, вимагання чогось" - і мені зараз здається, що це справді так. Можливо, через
війну, можливо, через якісь вікові зміни у мене підвищена потреба в емоційній і тілесній близькості: хочеться лагідних слів, співчуття, знаків уваги, обіймів і поцілунків. Я про це його прошу і здебільшого отримую, але він дає мені це ніби як з обов'язку, на моє прохання, тому мене це й не задовольняє.
Чого прагне мій чоловік мені достеменно невідомо, бо у відповідь на мої запитання він каже: усе нормально, не трогай мене, дай спокій, я не люблю довгих розмов. Останнього разу в запалі суперечки він сказав, що йому набридло, що я його постійно вчу, як йому поводитися: дарувати мені квіти, обнімати, не підвищувати голос у розмові (про це я дійсно його прошу, а він сприймає це не як прохання, а, на жаль, як докір).
Мені здається, що ми балансуємо на межі розставання, але обоє цього боїмося і насправді не хочемо, бо все ж періодично повертаємо звичайне спілкування - доброзичливе, ненав'язливе, емоційно тепліше.
Сподіваюсь, що це просто один із складних етапів нашого життя, а далі все налагодиться...