Доброго ранку!
цитата:
чи я люблю її як подругу чи як людину чи як дівчину чи люблю свій стан біля неї і тим ким вона мене робить чи це просто сексуальний потяг
Як на мене, то оце все і відчуваєте. Натомість проблема, ймовірно, в іншому - як в склавшихся умовах і відкрившихся обставинах дати собі раду. Що тепер робити? Чи йти за покликом спокуси/бажання/нових відчуттів, чи зупиняти себе? Надскладно з усім цим розібратись, бо голова йде обертом. Ілінгс - так охрестив подібні переживання Роже Кайуа, викроиставши давньогрецький термін.
цитата:
я дійсно хочу її в сексуально плані але крім цього мені хочеться постійно бути поруч, робити подарунки, коли я її не бачу я дуже сумую і мені погано.
Погодьтесь - щось до того незвичне відчули поруч з тією дівчиною. І це незвичне Вас майже захопило в полон. Не відпускає. Мабуть, воно більше, ніж насолода. А що ж таке насправді - важко не те, що вимовити, важко навіть зрозуміти. Тому потрібно уважно доторкнутись до цього нового досвіду і зазирнути всередину Вашого внутрішнього світу - що для Вас любов? Які мрії відвідували Вас в ранні роки, особливо в період пробудження сексуальності? Які уявлення про різноманіття сексуального життя? І таке інше.
Питань настільки може бути багато і вони, разом з відповідями, так можуть змінювати Вас, що цей процесс має шанси стати вельми захоплючим і цікавим.
Наприклад, наскільки добре Ви знаєте ту дівчину? Чи подобається Вам її характер, погляди на життя? Наскільки Ваші почуття і її, до речі, теж можуть бути сталими? Чим насправді ви з нею обмінюєтесь на символічному рівні, адже усі відносини обов'язково мають цей рівень?
Відредаговано автором 09-02-2023 09:56:44