Як бути далі..чекати..?
Надіюсь на вашу підтримку і розуміння!
В мене така ситуація зустрічалась з хлопцем 4 роки,це були перші мої стосунки серйозні в всіх сенсах цього слова!
1.5 місяці тому,мій хлопець мене кинув,сказав,що не любить і що йому подобалась інша!Я дзвонила і просила вернутись,так як я його люблю і не можу так жити далі,знаю це звучить дико,але мені важко усвідомлювати таку жорстоку реальність!
Вже зараз тиждень як я пересилила себе і не дзвоню!
Знаю точно,що він зараз сам і ця дівчина йому відмовила,але він говорив,що вертатись не хоче,бо не любить і просив не дзвонити...
Мені боляче і гидко таке чути,4 роки все ж з людиною була...
Я можу сказати,що це не були ідеальні стосунки і що я зраджувала йому,але не в плані інтиму...
Як мені бути далі?
Мені дуже погано без нього..знаю,що від мене нічого не залежить,але вже пройшло півтора місяці,а мені ше гірше ніж було!
В мене скоро день народження і я дурочка себе годую надіями,що подзвонить,привітає...
Будь ласка дайте,пораду!