Як позбутися РХП ( в моєму випадку переїдань)
Нестерпно болів живіт
Я повністю в собі розчарувалася. В мене значно понизилась самооцінка, виникають думки щодо самогубства, . Я думала , що в мене є сила волі, та виявилось , що ні. Через це я себе просто ненавиджу.
Але до сьогоднішнього для я переїдаю. Кожного дня одне і теж: сніданок здоровий, під вечір ледь не лусну від їжі, істерика, звинувачування себе(((
Я намагалася не їсти принаймні шкідливого, проте зривалась. Як мінімум через тиск родичів.
(Мене завжди змушували їсти, навіть коли я дуже наїлась ) Наприклад зранку все ок, та на вечір починається треш.. фізично в мене не було в той момент відчуття голоду.
Я дуже хочу відмовитись від шкідливих продуктів, або хоча б не переїдати.