Стосунки в сім'ї
Дуже прошу Вашої поради, бо не знаю, як правильно вчинити і жити далі.
Живу я разом з чоловіком та дорослим розлученим сином від першого шлюбу. Після повернення сина додому, в сім’ї почалися негаразди, а саме – негатив з боку чоловіка, який він виливає на мене.
Син живе в своїй кімнаті, має непростий характер ( не любить, коли я задаю багато запитань, гострий),але ніколи не конфліктував з чоловіком. Поки син був у пошуках роботи ( а це затягнулось на рік) – чоловік не давав мені спокою, що він не буде годувати «дорослого дядька». Далі син вийшов на роботу, але має фінансові борги, ми б могли йому допомогти, хоча б тарілкою супа, щоб він зміг швидше розрахуватися з банком. Але у чоловіка інша думка. Зараз ситуація дуже гостра – вони не спілкуються, а я лише плачу, бо не можу і не хочу робити вибір між ними. Було би добре розїхатись, але на даний момент це неможливо.
Як правильно будувати стосунки між дорослим сином та батьками? Чи є сенc зберігати сім’ю, якщо чоловік не хоче приймати мого сина і каже, що йому не подобається так жити? Я в розпачі, тим паче, що сама маю дитячу психіку, дуже гостро на все реагую, а як результат – постійні неврози, страхи і хвороби. Немає в мені стійкості, впевненості, але й ламати все не хочу. Грошей, щоб піти до психолога у мене немає, бо працюю в сфері освіти, взяти пораду у друзів не хочу, щоб не виносити це на їх розсуд.
Буду вдячна за Вашу увагу та пораду