Доброго ранку!
цитата:
Не могу выражать эмоции.
Емоції, безперечно є, але вони заблоковані. Питання - чим? Певним панцирем, що складається, передусім, з вашого ставлення до себе(!) З тих установок, що вмонтовані на рівні підсвідомості
цитата:
В мене потік думок, що я цього не заслуговую та і я нецікава людина.
цитата:
Заважає тим, що іноді думки такі « Жаль мене не прибила ракета в ті моменти, коли були обстріли кожен день, не відчувала би зараз ці незрозумілі емоції, та не заважала би нікому»
Так у вашому сьогоденні проявляється минуле. Маю на увазі ваше дитинтсво і закладені в той час підвалини вашого характеру і особистості в цілому.
Розповісти можете, яким було ваше дитинтсво? Ставлення батьків та інших близьких людей? Стосунки з однолітками який відбиток наклали?
цитата:
Друзів в мене не дуже є, та тим паче людини з якою я можу бути відкритою (в плані жартів, та і всього на світі) заздрю що люди переписуються та переписуються, а мені той телефон нафіг і не потрібен.
Самі в себе цікавились - чому так? Звідки беруться друзі? На підставі чого виникає симпатія, яка переростає в стосунки?
До речі, ви зараз в інщій країні. А де ваші рідні? З ними який зв'язок?
цитата:
А коли відчувала себе добре, завжди прислідувало відчуття, що скоро все буде погано, та від радісних емоцій залишиться гіркота.
Колись залетіла ця хибна думка. І ви її проковтнули, не піддавши критичному погляду. Вона, наразі, належить до довжелезного списку давнішніх побутових страшилок, що використовуються задля стримування і контролю дітей в родині. У вас саме так було?
цитата:
Змінити ставлення до життя, але іноді розумію що сама я цього не можу.
Допомагають із цим психологи певний час. А потім вже людина крокує дорогами життя самостійно, бо навчилась сама собі бути психологом. Здається мені, що і ви зможете))
Відредаговано автором 20-07-2023 10:24:08