Мати божеволіє. Або я?
Поки я на літо в неї, а не бабусі з дідусем. Зараз я вдарилася в іпохондрію, в постійній паніяській атаці, мені дуже важко перебувати з нею. Коли їхала додому, ловила себе на думці, що не хочу її бачити.
Бабуся мені як мама, з нею мені комфортно і гарний настрій, я знаю що мене люблять і все добре.
Я не розумію, що мені робити, почуваюся абсолютно однією і дуже незахищено, на тлі хвороби я взагалі перебуваю в постійному жаху. Через кілька днів їду назад на навчання, абсолютно кошмарна відпустка, не знаю як бути.
Не вірю, що це моя мати. Не можу це пережити. З кожним роком потихеньку приходить усвідомлення, що все це залишило на мені незабутній відбиток. Навіть зараз пишу це в паніці о 4 ранку, відволікаюся від думок про те, що раптом це не просто застуда, а супер вірус або ще якийсь важкий стан. Але в глибині душі розумію, що справа не в застуді, звичайно ж. Так хто божеволіє, вона чи я? І що мені робити, допоможіть будь ласка!