«Смерть - це стан, у який впадають деякі пацієнти з метою принизити свого...»
Питання від: Tetiana0410 Вік: 22

Складна ситуація з хлопцем

Добрий день в мене , виникла проблема з хлопцем я з ним зустрічаюсь рік , і за цей рік він робив для мене все , але він не не баче від мене взаємності \'. В нього склалась думка , що я нічого не роблю для наших стосунків. Але я розумію що кохаю його. І не знаю що з цим робити , і він мені сказав що в нього не має до мене почуттів . Але попри це все одно турбується про мене
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Добрий день, Tetiana0410!
Яку допомогу Ви хотіли отримати на цьому сайті?
Що би Ви хотіли запитати у психологів?
стосунки це про взаємодію двох, і дуже важливо говорити і домовлятись, о проговорювати що саме ви маєте на увазі коли щось робите.
ще важливе спостереження, ви пишете , що розумієте що кохаєте його, що в вашому розумінні "кохати", що в його розумінні "кохати".
Павел Леонидович Басанский — психолог
Павел Леонидович Басанский психолог
Київ ·

Психолог більше не активний на сайті

Доброго ранку, Tetiana0410!
цитата:
за цей рік він робив для мене все , але він не не баче від мене взаємності

Хлопець не бачить від Вас взаємності, а вона, ця "взаємність", на Вашу думку, була з Вашого боку?
І яке Ваше питання до психологів?

Відредаговано автором 17-09-2023 11:25:33

Доброго дня!
цитата:
в мене , виникла проблема з хлопцем я з ним зустрічаюсь рік , і за цей рік він робив для мене все , але він не не баче від мене взаємності '.

Ви в хлопця запитували, яких проявів взаємності він очікує?

цитата:
В нього склалась думка , що я нічого не роблю для наших стосунків.

А що Ви маєте робити, на його думку?
І наскільки це співпадає з Вашими бажаннями та можливостями?

цитата:
Але я розумію що кохаю його.

Завдяки яким ознакам - словам, вчинкам тощо - хлопець має відчувати, що Ви його кохаєте?

Існуючу проблему просто спостерігаєте або намагаєтесь вирішити? Якщо вирішити, то в чому бачите найбільшу складність і перешкоду?