Ирина Константиновна Зубиашвили
Питання від: Алла Вік: 29

Мій чоловік аб'юзер

Вітаю. Мій чоловік аб'юзер, я не хочу розлучатися, хоча всі радять це зробити. Як можна залишитися з чоловіком та не йти від нього? Він загрожує мені, та не б'є. Може мовчати, не розмовляти. Що робити?
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Краща відповідь
Добрый день!
цитата:
Що робити?

Вы можете
цитата:
залишитися з чоловіком

если сможете изменить свое отношение и поведение.
И для этого вам надо будет сделать следующее:
1. Научиться распознавать манипуляции мужа, потому что любой абьюзер - это, в первую очередь, манипулятор, достигающий своих целей за счет раскачивания чувств жертвы.
2. Убрать чувства-крючки, на которые вас ловит муж. Обычно это страхи, обиды и чувство вины.
А также расфиксировать ограничивающие убеждения, лежащие в основании всего этого.
3. Увеличить уверенность и научиться ассертивному (уверенному) поведению.
4. Освоить приемы психологичнской самообороны и научиться противостоять манипуляциям мужа.

Для этого всего вам потребуются индивидуальные консультации.
Можете обращаться ко мне.
Я работаю с такими проблемами и могу вам помочь.
Марія Радченко — психолог
Марія Радченко психолог
Дніпро ·
Доброго вечора, Алла!

Але чому Ви не хочете розлучатися з чоловіком, якщо він - аб‛юзер? Чим саме він Вам погрожує? Що зараз тримає Вас у стосунках з чоловіком?
цитата:
Як можна залишитися з чоловіком та не йти від нього?

Алла, доброго вечора. Ви це вже робите. Навіщо Вам від нього йти?
Як навчитися цьому?
цитата:
Як навчитися цьому?

Вы можете посмотреть в интернете материалы по теме манипуляций.
Например, рекомендую книгу Сидоренко "Тренинг влияния и противостояния влиянию".

А можете записаться на консультацию.
Я работаю с такими запросами и смогу вам помочь.
Як записатись?
Добрий день. А в чому полягає абьюз чоловіка? Ви готові витрачати час, гроші, енергію, життя заради того, щоб научиться витримувати свої кордони у відносинах з абьюзером?
Якшо ваш чоловік справді той, ким ви його називаєте, то ви затіваєте енергозатратну та небезпечну історію, я би сказала "гру". Навіщо вам це? Ви усвідомлюєте ризики?
Доброго вечора.
Як саме проявляється аб'юз у відносинах?
Як Ви реагуєте ?
Найкраще звернутися до психолога або психотерапевта, щоб пропрацювати свою созалежність від чоловіка.