Дівчина намагається нас розвести, бажає щоб чоловік одружився з нею, а в дівчини тато поліцейський, мужик серйозний. Чоловік раніше судимий, стоїть на адміністративному обліку. Закрутилося все так, що чоловік боїться, що якщо він її зараз покине, то вона поскаржиться татові, що її використовували.
Доброго ранку. А якщо вона скаже татові, що починає жити з одруженим чоловіком, тато за неї буде радий? Адже навіть якщо Ваш чоловік наважиться на розлучення, цей процес займе час. Думаєте, вона наважиться сказати батькам, з ким у неї зараз відносини?
цитата:
До неї у нас все було гаразд. Вона хоче розлучення, винайняти квартиру з ним. Він начебто будує плани, що знайде квартиру, створить побутове життя на пекло для дівчини, без рукоприкладства звичайно, та вона сама втече від нього. Але я відчуваю, що добром це не скінчиться. Допоможіть.
Ви впевнені, що Ваш чоловік одне й те саме розказує Вам і їй?
Насправді складно уявити, що він дає дівчині зрозуміти, що любить Вас, а з нею збирається почати жити тільки із-за страху перед її татом. Навіть якщо вона звикла використовувати людей, швидше за все їй було б неприємно мати відносини з чоловіком, який рветься до дружини, якому сама дівчина взагалі не цікава.
Ви допускаєте, що чоловік і сам не проти пожити з нею, нехай навіть тимчасово?
цитата:
Як позбутися дівчини?
Це має зробити Ваш чоловік. Немає "рецепту", як позбутися дівчини, не з Вами вона зараз хоче продовжити відносини.
На даний момент Вам би було варто прояснити для себе в першу чергу, що з Вами відбувається, що Ви відчуваєте до чоловіка, як Вам краще себе поводити, щоб чоловік не залишився з дівчиною назавжди. І це не список універсальних рекомендацій. Є історія ваших з чоловіком відносин, які зараз переживають кризу. Потрібно з'ясувати, що до неї призвело, і чи зможе ваша пара її пережити. Якщо готові цим займатись, зверніться до психолога, щоб розпочати процес.