Якщо людина викликає почуття провини, це може викликати агресію?
Відчуваю якусь обмеженість в зв'язку з долгом допомогати, у розмовах з нею кажу, що я її прислуга. Ділилась на жіночому форумі почуттями, мене осудили, написали, що я погана по відношенню до мами. Я їй допомогаю, але часто злюсь. Тоді, коли вона починає капризнючати навмисно, веде себе глупо на мій погляд, жаліться мені на здоров'я та життя. Я просто кричу на неї, вона плаче.
При чому з іншими людьми я добра, ввічлива та стримана. Чому я така з мамою?
Допоможить розібратись в собі та не кричати на маму, не виходити з себе.