Напевно так, я боюсь в теперішньому моменті. Я живу з хлопцьом і буває пишу що інколи він мене зовсім не розуміє і часом мені хочеться піти від нього, і якісь інші моменти які я зовсім не хочу щоб хтось прочитав і знав про це.
Як мені видається, проблема двохрівнева.
Перший - незадоволенність дійсністю, зокрема, стосунками з хлопцем.
Другий - певна психологічна травма з минулого
цитата:
одного разу від мене це прочитав брат коли я ще мала була і глузував, читав в голос, мене це назлило чого він моє бере
І з першим, і з другим, на мою думку, потрібно працювати.
Тим більше, що обидва аспекти між собою пов'язані.
Приховане невдоволення,
страх відкритися почуттями хлопцеві і
страх наслідків відкритості свідчать про невпененість в собі(!)
Утаємничення веде лише для накопичення проблем. І аж ніяк до їх вирішення. Там Ви придушуєте свої бажання і потреби, блокуєте емоції. Тобто ЗУПИНЯЄТЕ життя всередині себе(!)
Звідси народжується інший
страх - страх, що хтось прочитає і поведе себе, як давно в минулому Ваш брат. Спогади тієї ситуації тригерять і підсилюють актуальні
страхи і побоювання.
З цього приводу звертатись до банків і нотаріусів, як на Вашу думку, доречно чи абсолютно навпаки?
Можливо, зі страхами варто розбиратись в терапії?
Знімати їх обмежуючий вплив і потім жити з почуттям свободи і безпеки.
Жити своє життя, нічого і нікого не боячись?!