не пройшло і три роки ...
трохи передісторія.
2022 рік незадовго до повномасштабного вторгнення як кажуть ' сошли на нет' спілкування, стосунки з чоловіком яким на той час я була зацікавлена
2022 лютий, події в країні в самому розпалі, ми ще більше стали чужими, а не згуртованими...
Весна 2022 , я ще ' залежна ' від нього емоційно . Випадково зустріла , і він щось сказав у відповідь. По сенсовому навантаженню ' ти мене не цікавиш ' ...було неприємно , некомфортно , час минає ...та власне роки що і я також щиро забила болт на нього .
Тепер ситуація, як в анекдоті , коли вже на дворі 2024 , людина як в старі добрі часи , з'являються і як невзначай першим веде діалог.
Питання до спеціалістів . Бо я щиро не розумію цю тактику ? Як себе поводити? Чи навпаки потрібно змягчити кути