Чоловік абюзер
Маю відчуття, що чоловіку на мене байдуже або мені просто вилізли на голову. Якщо коротко враження ніби лізу зі шкіри,щоб йому було комфорно та легко, а він щоразу чимось незадоволений і з останнього взагалі прагне розвинути в мені почуття провини. Спершу на рівному місці зробив скандал,а за пару годин почав говорити наче нічого не сталось. Я завжди велась на це аби в домі був спокій але не цього разу. На запитання,що сталось я пояснила, що це не ок на рівному місці на мене кричати. Він замовк, навіть за руку мене більше не бере на вулиці але продовжує забирати мою машину, та бажати мені гарного дня ніби нічого не сталось. І у мене трохи ступор: враження ніби це я накричала, а тепер чекаю вибачень і якихось кроків на примерення.
Це трохи ламає мою картину в голові адже у всіх моїх попередніх стосунках на примирення йшов чоловік,якщо в цьому була його вина. Робив перші кроки, якісь приємності у вигляді квітів або хоча б дзвінків. А тут цілий день тишина, ввечері мовчки їсть, те що я приготувала, зранку знову забирає моє авто (яке мені більше потрібне,до речі) та бажає гарного дня. Який тонкий вид абюзу. Допоможіть розібратись