Як перестати себе накручувати, почати вірити чоловіку і що зробити щоб йому допомогти показати любов?
Тепер налаштовувала чоловіку новий телефон і знайшла переписку де він переписувався з спільною знайомою: почуття, романтика, ніжності і т.д. Хоч це і переписка була ще восени це зачепило неймовірно, я ще й на 7-му місяці вагітності. Розмовляли ми довго і нудно, з сльозами, з істериками, і на посилених тонах. На питання чого залишився зі мною якщо вона так йому подобається (зі слів з переписки) сказав що йому шкода що таке було, що він хоче бути зі мною, дослівно «це тупа переписка якої не мало б бути і мені шкода, я жалію що це все писав і що це було». На питання «жалієш що знайшла переписку чи жалієш що це було», відповів що жаліє про саму ситуацію що була, він би не хотів цього. Але ж якщо писав то хотів!? Хоч та переписка і закінчена давно, але можливо якби я в грудні не сказала що вагітна він би пішов до неї. Питання: як може бути що ти любив мене, а потім закохався в неї, а тепер знову зі мною? Відповідь: - не було там ніякої любові, вона мені не потрібна, це були якісь тупі переписки, я б не хотів їх, мені самому протівно від них. Питала про секс бо ночував він завжди вдома, хоча будемо відверті не треба чекати вечора щоб зайнятись сексом. Сказав що нічого крім переписок не було і бути не може, що він ні з ким не спав, і йому ніхто інший не потрібен.