«Найгірші вороги — з колишніх друзів: б’ють по твоїх слабкостях, відомих ...»
Питання від: nik4ba Вік: 18

Як побороти тривожність до навчання?

Я зараз навчаюся в Польщі на 4 курсі технікуму. Зіткнулася я з цією проблемою дуже давно ще в Україні, найбільше ця тривожність ну напевно як і більшості звʼязана з вчителями. Але навчаюся я вище середнього, та кожне 1 вересня для мене як каторга. Як тільки я бачу розклад де є вчителі які мені не подобаються я впадаю в паніку. Не знаю пробувала себе якось переключити, пила заспокійливе.
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Ірина Миколенко — психолог
Полтава ·
Доброго вечера!

"Як тільки я бачу розклад де є вчителі які мені не подобаються я впадаю в паніку." - а чем именно они вам не нравятся?
Были ли у них - с вами конфликты?
Вы склонны к тревожности - в каких сферах жизни она еще у вас проявляется?
Чего еще опасаетесь?

Есть ли учителя которые вам нравятся?
Какие у вас отношения с родителями? Были ли запреты от них или осуждение?
Спокойнее надо учится реагировать - не так сильно - учителя тоже обычные люди.
Обратитесь к психиатру - возможно вам нужно пройти лечение - чтоб снизить тревожность.

Відредаговано автором 31-08-2024 20:19:49