Проблеми з підлітком
Сину 14 років, він має алергію, яка дуже поширюється на обличчя, воно вкрите червоними п'ятнами. Звісно ходимо до різних лікарів, лікуємось, але це не дуже допомагає, гормональні сильнодіючі креми і таке інше, зрозуміло, що постійно не можемо цим користуватися, і коли робимо перерву, то всі симптоми повертаються. І через це дитина не хоче ходити до школи. Це дуже гнітить його, він себе ненавидить, соромиться, цілими днями або лежить або грає в телефоні, каже "я не вийду на вулицю з таким обличчям".
Але він мусить ходити до школи. Я не знаю, як це йому донести, що казати, як допомогти впоратись із цим.
Його дуже хвилює зовнішній вигляд, зачіска, але він не може користуватися засобами для волосся через алергію, тому злиться, каже "я виглядаю як дурень" "чому це зі мною "
Постійно просить помазати обличчя гормональним кремом, а не можна це робити часто, мої пояснення, що так не можна, бо це ліки, і вони шкодять, не діють.
Ми перепробували безліч засобів, але вони не допомагають. Гормональні мазі треба застосовувати лише короткими курсами, тому звісно червоні плями повертаються, і ці всі війни з вимогами помазати обличчя, відмова робити будь що "з таким лицем", я не знаю, як діяти.
Якщо дитина не буде ходити до школи, школа може подати на мене скаргу за невиконання батьківського обов'язку і забрати дитину (ми у Польщі)
Я не знаю, що сказати йому і як вмовити ходити до школи.
Завчасно вдячна за допомогу