«Життя потрібно проживати зараз, його не можна нескінченно відкладати.»
Питання від: Санчез Вік: 17

Контроль емоцій і норми

Агресія і злість
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Доброго дня!

Враховуючи лаконічність запиту, універсальним інструментом є дихання. Якщо ви дихаєте повільно, затримуючи подих у правильній послідовності, це дозволяє переключатися з системи збудження на систему гальмування, даючи можливість заспокоїтися. Варто дихати кожен день по 5-10 хвилин, щоб ваш мозок запам'ятав, що у нього в арсеналі є такий метод.