Хто не правий? Чи варто бути разом?
Разом з хлопцем 6 років. Довго жили разом з батьками, але 3 місяці тому переїхали жити вдвох окремо, в іншу країну від Моєї сімʼї. Його родина недалеко від нас.
Я багато працюю, кожен день готую свіжу їжу; прибираю вдома, але не ідеально
А він мене винить, що я взагалі не прибираю, і що я готую прісну їжу, не таку як він хоче
Він теж працює, але з дому, і взагалі мені не допомагає по дому !
Що можу сказати чесно - у нас є шафа де дуже багато всяких речей, які треба було б або викинути, або Бог знає що з ними зробити
І там був величезний кульок з Його документами, які я просила давно перебрати і викинути ті, що не треба
Він цього не робив, але на днях «психнув» і викинув всі папери, включаючи листівку яку я йому подарувала 4 роки тому, де написано про моє кохання….
До цього ж він сказав, щось типу «Іди, бо знову будеш як завжди плакати»
І вже декілька днів не говорить нічого до мене, не їсть мою їжу, і спить окремо в іншій кімнаті
Мене його слова дуже зачепили, тому що пару років тому я втратила близьку людину, і я б хотіла більше підтримки свого хлопця через це
Іноді я плачу через це, і не завжди кажу прямо чому саме в мене такий настрій, а він просто мене заспокоює і обіймає
Також коли ми іноді сваримось я теж можу почати плакати, так як мені дуже боляче що між нами розлад, він перший починає йти на контакт, типу миритись, але не відразу
Я повинна добряче виплакатись при ньому, і пережити дуже дуже болюче це відчуття ….
І з його останніх слів, що «знову будеш плакати», виявляється, що він типу «насміхається», що я іноді плачу
Він вважає що я типу давлю на жалість, слабохарактерна, дурна
І він не задумується чому в більшості випадків плачу (через втрату), і говорить як вище
Мені дуже хочеться аби мене більше жаліли, відчувати себе огорнутою турботою, як маленьке кошеня ….
Також Дуже бентежить те, що я йому 3 роки тому пробачила зраду, а він сказав що не зміг би мені ніколи пробачити, і далі ми б не зустрічались
Це не чесно…..дуже сумно….
Може в мене справжнє кохання, а в нього просто звичка?🙏🙏🙏
Він у мене перший хлопець, і я в нього, і мені дуже тяжко приймати будь які рішення
Допоможіть будь ласка порадою, як краще зробити далі… Може бачите хто правий, а хто ні?
І чи варто бути з людиною, якщо вона б мені не пробачила зраду, і не мучилась би по мені так, як я мучилась по ньому?……
Дуже Вам величезне дякую!🙏🙏🙏🙏🙏